Kioxia vs SanDisk

Tercihinizi Kioxia'dan yapmanız gerektiğini düşünüyorum kalite olarak daha iyi olacaktır.

Kixoia kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım ama geneli sorunlu deniyor SATA modeli için.

Pny CS900 modeline bir bakabilirsiniz çok öneriliyor.

Anakartımda 2 adet M.2 yuvası var ancak ben şu an SATA bir disk almak istiyorum çünkü yeterli depolama alanım yok.
Attığım disk 1TB. Yuvaların ikiside dolu değilse tercih edebilirsiniz. DRAM'de bulunuyor attığım modelde. Ancak SATA alacaksanız illaki SanDisk derim ben.

Anakartımda 2 adet M.2 yuvası var ancak ben şu an SATA bir disk almak istiyorum çünkü yeterli depolama alanım yok.

SATA ve NVMe ikisi de depolama için kullanılabilir. Hatta NVMe daha iyi olacaktır çünkü daha hızlı. Yalnız takılacak yuvası olduğuna emin olun.

SATA ve NVMe ikisi de depolama için kullanılabilir. Hatta NVMe daha iyi olacaktır çünkü daha hızlı. Yalnız takılacak yuvası olduğuna emin olun.

Dediğim gibi 2 adet zaten var halihazırda. Onları çıkarıp yerine aynı boyutta başka bir M.2 takmak ne kadar mantıklı olur?

Kioxia daha iyi. Daha önceki bilgisayarımda kullanan biri olarak, hiç bir sorun ile karşılaşmamıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…