Kırık diş operasyonu kasasına yatırım yapılır mı?

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer

Sizce ajan almak mı daha mantıklı, kasa biriktirmek mi? Tüm yıldızlarımı kasaya harcamayı düşünüyorum fakat fiyatı korkutmuyor değil. Bunu yazarken 5 tane daha kırık diş operasyonu kasası siparişi verdim bu arada.

Sanırım kasaların biraz erimesi yani açılması gerekiyor. Şimdilik gördüğüm kadarıyla fiyat inmeye devam edecek çünkü herkes alım/satım peşinde. Operasyon bittikten ve kasalar eridikten sonra tekrar 6-7 TL'yi görebiliriz tabi bunun için zaman gerekiyor. Benim tahminim 2-3 aydan fazla sürer gibi.

Beyler şimdi benim de iki hesabım var. İkinci hesaptaki kasaları diğer hesabıma atabiliyor muyum? Ya da içindeki steam parasını? Yatırım yapılır

Beyler şimdi benim de iki hesabım var. İkinci hesaptaki kasaları diğer hesabıma atabiliyor muyum? Ya da içindeki steam parasını? Yatırım yapılır
Bir Youtube videosunda bu olmuyor diye duydum ama kesin bilgi değil.

Ben yine satın alım fiyatını iyi koymuşum. Yanlış görmüyorsam ölücü tayfa 3.80 TL'den satın alma siparişi vermiş. Satılan fiyatlar arasında en aşağı 4.85'e kadar gördüm, daha aşağısı yok gibi. Bakalım belki riske girer, ajan alırız.

Yorumları okumadım ama kasa yatırımları ile ilgileniyorsanız konuşalım
Yıldızlar ile kasaları aldığın gündem itibaren 7 gün takas edememzsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…