Kırık PlayStation 3 DVD ile oyun oynanır mı?

Ahmet3325

Hectopat
12 tane oyunlu kırık bir PS3'üm var. Oyunların neredeyse hepsi bitti. Kendim oyun atmayı denedim ama 2 tane oyun attıktan sonra daha da atamadım hata oldu. Tanıdığım bir PS kafede 20TL'ye PS3 oyunları satılıyor. Kırık PS 3'üme orijinal oyun alıp takabilir miyim çalışır mı? Yoksa PS3'ü orijinal haline mi çevirmeliyim? Ama orjinale çevirmeden oyun CD'si takabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
DVD çalıştırmaz!
DVD bir formattır. PS3 DVD formatında oyunu yoktur, PS3, Blu-RAY formatında CD kullanır.

Bu arada kırık derken CFW'li mi? Multimanlı mı? Yoksa hdd klonlama yöntemi mi?
DVD çalıştırmaz!
DVD bir formattır. PS3 DVD formatında oyunu yoktur, PS3, Blu-RAY formatında CD kullanır.

Bu arada kırık derken CFW'li mi? Multimanlı mı? Yoksa hdd klonlama yöntemi mi?

Çözüm
Yalnız BluRay ve CD başka disk türleridir. Argüman hatanız var.

CD=Compact Disk, her BD, DVD, birer kompakt disktir. DVD veya Blu-RAY ise sadece değişen formattır. Değişen şey teknolojidir.

12 tane oyunlu kırık bir PS3'üm var. Oyunların neredeyse hepsi bitti. Kendim oyun atmayı denedim ama 2 tane oyun attıktan sonra daha da atamadım hata oldu. Tanıdığım bir PS kafede 20TL'ye PS3 oyunları satılıyor. Kırık PS 3'üme orijinal oyun alıp takabilir miyim çalışır mı? Yoksa PS3'ü orijinal haline mi çevirmeliyim? Ama orjinale çevirmeden oyun CD'si takabilir miyim?
Merhaba ahmet bey özel mesaj yolu ile size ulaşabilirmiyim bir sotum olacaktı da konu ile ilgili ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı