Kırık Playstation 3'ü internete bağlama

FurkanBey1414

Hectopat
1-2 hafta önce 320GB kırık Playstation 3 aldım. Aldığım yer PS3'ü internete bağladığın zaman chipsetin yanar dedi. Ps3'ü internete bağlamanın bir problemi olur mu gerçekten ?

Ayarlardan otomatik oyun-sistem güncellemesini kapat ve Playstation Network'e bağlanma. Tarayıcıyı istediğin gibi kullanabilirsin. Chipset yanması palavra. Bilmeyen biri otomatik güncelleme açıkken bağlanıp sistemi orjinal yazılıma güncellemesin diye uydurulmuş bir cümle.

1-2 hafta önce 320GB kırık Playstation 3 aldım. Aldığım yer PS3'ü internete bağladığın zaman chipsetin yanar dedi. Ps3'ü internete bağlamanın bir problemi olur mu gerçekten ?
Eğer internete bağlarsan(ben 1 kere yanlışlıkla yapmıştım) bütün indirili olan oyunların gider ve bir daha kırdırmak zorunda kalırsın ama chipsetin yanması hakkında bir bilgim yok.

Ayarlardan otomatik oyun-sistem güncellemesini kapat ve PlayStation Network'e bağlanma. Tarayıcıyı istediğin gibi kullanabilirsin. Chipset yanması palavra. Bilmeyen biri otomatik güncelleme açıkken bağlanıp sistemi orijinal yazılıma güncellemesin diye uydurulmuş bir cümle.

Peki orijinal yazılımına güncellenirse ne olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı