Kırık PS3 içindeki CD çıktı

JayLockSB

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ps3 sistem ısındı hatası veriyordu. Bende otomatik fanı temizleme yaparken içindeki orijinal oyun CD'sini çıkardım şimdi CD' yi takmama rağmen hem gözükmüyor. Hem de multiman da ki oyunlar açılmıyor lütfen yardım edin .Bu arada CD yi ps3 salonuna götürdüm belki oyun bozuktur diye oyun orada çalıştı oyunda sorun yok yani

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer multimandeki oyunlarda gözükmüyorsa bence bir parçayı tam takamamışsın ondan dolayı zincirleme hata olmuş bu yüzden hiçbir oyunu görmüyor.

Merhaba, öncellikle benimde başıma PS4 de geldi bu olay blu-ray oyunları okumuyordu tabiki de garantiye gönderdim ama eski bir PS3 kullanıcısı olarak diyebilirim ki eğer CD yi okumuyorsa optik sürücünün lensi bozulmuş olabilir yani optik sürücüyle alakalıdır ve o yüzdende multiman a girince orda ki oyunlarıda açmıyodur çünkü benimde PS3 kırıktı 1 tane orjinal oyun olmadan multimande ki oyunları açmaz bu nedenle PS3 kırdırdığın yere götür bence bi baktır benimde kırıktı ama hiç sorun olmamıştı sonra PS4 için sattım ama kırdırdığın yerde sen oynadığın için o ayarlarla falan para teklif edebilir bence, sonuç olarak kırdırdığın yerde bi baktırmanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı