Kırık PS3 Orijinale Çevirilebilir Mi?

Jason Hudson

Kilopat
Makaleler
10
Yer
ANKARA
Merhaba, 2. el ilanlarda çok fazla kırılmış PS3 mevcut, kırılmamışları ise fahiş fiyatlara satılmakta. Acaba kırık PS3 sonradan orijinale çevirilip online oyun oynanır mı bir sorun olmadan?

Eğer CFW(multiman) varsa basit bir işlemle orijinale çevirebilirsiniz.

Flash belleğe 4.84 OFW güncelleme dosyasını atıp sistemi güncelle. İşlem bitti.

Ama ODE ile kırılmış ise orijinale çevirilemez. Uğraştırır.

Ama tam tersi, kırık makina pahalı, orijinal makinalar ucuz burda. Baktığım her yerde.

Eğer CFW(multiman) varsa basit bir işlemle orijinale çevirebilirsiniz.

Flash belleğe 4.84 OFW güncelleme dosyasını atıp sistemi güncelle. İşlem bitti.

Ama ODE ile kırılmış ise orijinale çevirilemez. Uğraştırır.

Ama tam tersi, kırık makina pahalı, orijinal makinalar ucuz burda. Baktığım her yerde.
Aslında süper slim bir cihaza bakıyordum da acaba onlar da mı her iki şekilde kırılabiliyor? Bir de kronik sorunları var mı?

Aslında süper slim bir cihaza bakıyordum da acaba onlar da mı her iki şekilde kırılabiliyor? Bir de kronik sorunları var mı?

Süperslim tavsiye etmem.

Etmeme sebebim şu: Cihaz sıkıntılı değil. Ama CD takmak için sürekli CD kapağı aç-kapa yapman lazım. Aç-kapa esnasında o lazer ortada duruyor. Toplanması doğru değil. O lazer silmek hiç değil. Eğer o lazer bozulursa :(.

Orijinal kullanırım dersen 3004 serisi bir Slim kasa alabilirsin. Slim ve Fat kasa CD'yi içine çeker.

O lazerden başka bir engel yok. Ha, ben olsam almam. Zaten makinam kırıktı. Süperslim cihazım oldu mu? 2 defa oldu. Güzel cihaz. Sessiz. Ufacık birşey. Adı gibi. Ama kırık olmaması büyük dezavantaj. Senin için olmayabilir.

Ben kendi açımdan yazdım. Sana Slim kasa tavsiye ederim.

Cihazın uzun ömürlü olması cihaza değil, sahibine bağlı. İyi, temiz kullanırsan o lazere birşey olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı