Kırık xbox 360 tavsiye eder misiniz?

Dragneel.99

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Daha fazla  
Herkse merhaba şuan 7 seneyi aşmış kötü bir sistemim var. 2014 ve üstü çıkmış oyunları maalesef açamıyor. Bende en azından GTA5, Call of Duty Advanced Warfare gibi oyunları oynamak istiyorum. Bunun için 250-300tl gibi bir fiyata kırık Xbox360 alsam olur mu?

Cevaplarınız için teşekkür ederim. FW ve jtag terimleri nelerdir? Ve de kırık konsollarda oyunları güncelleyebiliyor muyuz?

@Dragneel.99 Aslında ikisi de korsan oynamak için yapılan işlemler.

FW yazılımsal olarak kırma bu yöntemle online oynayabilirsin ama oyunları double DVD'ye yazman gerekiyor yani harddiske oyun yükleyemezsiniz, ama ban yiyebilirsin.

Jtag ise konsolu donanımsal olarak kırma bu yöntemle oyunları online oynayamazsın(Birkaç oyun hariç) oyunları harddiske yükleyebilirsin DVD kullanmana gerek kalmaz.

Birde Xkey var bu yöntemle oyunları harddiske yükletip online oynayabilirsin banlanma olasılığı FW'den daha düşüktür ama ücreti diğerlerine göre daha tuzludur.

Ayrıca oyunları FW'de güncelleyemezsin diğerlerinde güncelleyebilirsin.

@Dragneel.99 Aslında ikisi de korsan oynamak için yapılan işlemler.

FW yazılımsal olarak kırma bu yöntemle online oynayabilirsin ama oyunları double DVD'ye yazman gerekiyor yani harddiske oyun yükleyemezsiniz, ama ban yiyebilirsin.

Jtag ise konsolu donanımsal olarak kırma bu yöntemle oyunları online oynayamazsın(Birkaç oyun hariç) oyunları harddiske yükleyebilirsin DVD kullanmana gerek kalmaz.

Birde Xkey var bu yöntemle oyunları harddiske yükletip online oynayabilirsin banlanma olasılığı FW'den daha düşüktür ama ücreti diğerlerine göre daha tuzludur.

Ayrıca oyunları FW'de güncelleyemezsin diğerlerinde güncelleyebilirsin.
Cevabınız için çok teşekkürler. O zaman jtag olanından alayım :)

250-300 TL'ye bulabilirseniz hiç düşünmeden alın. Ben 1,5 sene önce JTAG'lı Xbox 360'ı 700 TL'ye almıştım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı