Kırıl laptop ekranı nasıl tamir edilir?

Bütçe
700
Böyle oldu hocam aslında 1 sene sonra yeni pc Alicagim ama

Dostum bazı yerlerde 120Hz diyor bazı yerlerde 1360x760p 60 Hz diğerlerinde 120 Hz 1080p.

Dostum bazı yerlerde 120Hz diyor bazı yerlerde 1360x760p 60 Hz diğerlerinde 120 Hz 1080p.
Ekranınızı sökün. Arkasındaki kodlarla google da aratın. Aynı kodlara sahip ise uyar.

Yan sanayi alsam 1 sene sonra değiştireceğim.
Orjinali o fiyat değil zaten. Sizin pc den çıkan marka hiç değişmedi ise ekranı orjinaldir. Aynı marka ürünü bulmanız zor, bulsanız bile pahalıdır. O yüzden arkasındaki barkoda göre, model numarasına göre arama yapın.

Sizinkini net olarak bilmek gerek keşke kırmadan baksaydınız :) şaka bir yana da öğrenmeden almayın. Sökün önce ona göre. Zaten kıracak başka bir şey kalmamış kısmen.

Ya adam longdan göstermeden One tap attı balkondaydim sukretmeliyim aşağıya atmadigima.

Öyle olmuyor maalesef siz sökün üsteki arkadaşın dediği gibi kodu öğrenin. Ona göre aratırsınız. İkinci el daha mantıklı olur.

Aslında bir bilgisayarciya götüreyim en iyisi.

Öyle olmuyor maalesef siz sökün üsteki arkadaşın dediği gibi kodu öğrenin. Ona göre aratırsınız. İkinci el daha mantıklı olur.

Ya adam longdan göstermeden One tap attı balkondaydim sukretmeliyim aşağıya atmadigima.

Kendiniz yapamayacaksanız bilgisayarcıya getirmeniz daha mantıklı ama size bir fiyat verirse içerisinde ekran + işçilik olarak fiyat verecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı