Kırılan ve dokunmatiği bozulan telefondan bilgi nasıl kurtarılır?

mustoly

Femtopat
Daha fazla  
Telefon kırıldı ama bilindik bir marka değil 1200 TL'ye yaptıracak bir yer buldum ama yaptırmadan telefondaki videoları fotoğrafları vs. kurtarabilir miyim?

PlayStation kolu gibi Wireless bir kontrolcünüz varsa onunla yapabilirsiniz. Çevirici eğer bilgileri kablo ile aktaracaksanız telefonun girişi meşgul olduğu için işe yaramayacaktır. Eğer kablosuz yapacaksanız sorun yok. Benim bir akrabamın başına gelmişti o şekilde içindekileri kurtarabildik. Geçmiş olsun.

PlayStation kolu gibi Wireless bir kontrolcünüz varsa onunla yapabilirsiniz. Çevirici eğer bilgileri kablo ile aktaracaksanız telefonun girişi meşgul olduğu için işe yaramayacaktır. Eğer kablosuz yapacaksanız sorun yok. Benim bir akrabamın başına gelmişti o şekilde içindekileri kurtarabildik. Geçmiş olsun.

Hiç Wireless kontrolcü kullanmadım ama bir arkadaşımdan ödünç alabilirim. Onu telefona bağlamak için telefonda bir ayar açmak gerekiyor mu?

Hiç Wireless kontrolcü kullanmadım ama bir arkadaşımdan ödünç alabilirim. Onu telefona bağlamak için telefonda bir ayar açmak gerekiyor mu?

Bluetooth ile bağlaman gerek. Bağlarken dönüştürücü ile bir mouse yetecektir.

Bluetooth bağlantısının nasıl yapıldığına internetten bakabilirsin mesela bende PlayStation 4 kolu vardı PS+share tuşuna basılı tutarak açılıyordu.

Geri
Yukarı