Çözüldü Kırmızı ceketli karakteri olan oyunun adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LeonScottKennedy

Hectopat
Daha fazla  
5 6 yaşındayken oynadığım için berbat bir tarif olacak ama başlıca: Karakterimiz kırmızı ceketliydi yüzünden siyah çizgiler vardı (erkek),
İki kere W basınca takla atıyorduk, ölünce beyaz bir ekran falan geliyordu, tpp Max Payne tarzı bir oyundu. Bu oyun bu tarifle kesinlikle bulunmaz ama hatırladıklarım bunlar şansımı denemek istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Infernal diyecektim ama onun yüzünde boya yok herhalde, bir bak istersen. Bence bu oyunu bulan çıkmayacak.
Infernal diyecektim ama onun yüzünde boya yok herhalde, bir bak istersen. Bence bu oyunu bulan çıkmayacak.
Çıktı bile, o kişi sizsiniz 😃😃😃😃😃. Size nasıl teşekkür edebileceğimi bilemiyorum gerçekten de bu oyun ! Bu inanılmaz bir şey şuan çok şaşkınım. Kırmızı ceketli değilmiş kırmızı kazaklıymış tarifim berbattı ama olsun buldunuz ! Çok çok teşekkür ederim gerçekten çok sağolun. Karakterin yüzünde boya var, takla atabiliyor ileri doğru, ölünce beyaz bir ekran geliyor, dürbün tarzı bir görüş kullanılabiliyor. Evet bu o oyun.

Geri
Yukarı