Kırtasiye fena kazıkladı

Yok hocam, o kadar da değil. İyilik güzeldir. Herkes bırakirsa dünyayı düşünemiyorum.

İyiliğe iyilikle karşılık verildiğinde iyilik güzeldir ama sadece sen iyilik yaptığın zaman karşındaki insan seni tabiri caizse salak ya da enayi yerine koyduğunda iyiliğin boşa çıkıyor.

Son gelişme

Arkadaşlar, gittim ve sağ olsun iade ettiler. Ben de gidip A101'den 72 yaprak defter ve 100 yaprak küçük not defteri aldım. Tabi kırtasiye de kazansın diye kalemi iade etmedim. O kadar da olsun.

Esnafa neden çamur atıyorsunuz ki?

Tanıdığım bir çok esnaf var, işlerini hepsi iyi yapıyor neredeyse. Genelleme yapmayın bari.

Esnafa neden çamur atıyorsunuz ki?

Tanıdığım bir çok esnaf var, işlerini hepsi iyi yapıyor neredeyse. Genelleme yapmayın bari.
Şimdi de sen genelleme yaptın hepsi değil %55 civarı kötü %45 civarı da iyi var yaklaşık.

Bildiğimiz Grip 2011 kalemi kırtasiyede 4-5 yıl önce 35 liraya görmüştüm. Hala internette o fiyatlara gelmedi ama o kırtasiyenin bulunduğu AVM'yi yıktılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…