Kısa boylu erkeklerin neden sevgilisi olmuyor?

@Arkham Kn1ght 2 metre dedim mi arkadaşın dediği saçma bir şey. Gel gelelim cidden iletişim kursan hadi gym falan önemli ama sadece yüzünün güzel olmasının etkisi cidden az. Senin dediğin gibi olsa herkes Berkecan gibi tiplerle takılırdı. Aşırı aşırı yakışıklı değilse ki bu da belki toplumun yüzde 0.1-1 arası bir kitlesi falan bir etkisi yok. Ad homineme hemen başvurmandan belli gerçi tecrübenin olmadığı neyse uzatmayacam.

@BruceWaynee

Sana istinaden dememiştim konu içeriğine istinaden demiştim ama yanlış anlamana şaşırmadım. Konuya gelip kendi yaşantımdan karşılaştıklarım üzerine bir yorum yaptım, sen gelip salça oldun sonra garip garip yorumlarda bulundun benim hakkımda. Muhtemelen bütün gününü ayna karşısında "Kızlar bana neden bakmıyor?" diyerek geçiren liseli bir arkadaşımızsın. Bu kadar takma kafana.

@Arkham Kn1ght boyum uzun ondan ötürü yaşadığım artıları anlatıyom yine bir ad hominem yaptın. En önemli çekicilik kriteri boy çok değil bir iki kızla konuşan biri bunu bilir yani. Boy her şey de demiyorum ama yüz güzelliğine göre baya baya önde artı olarak.

@BruceWaynee

Israrla "Boy daha önemli." demenden anladım ben zaten. Bu genelde boyu uzun olup yüzü güzel olmayanların kendini avutma şeklidir. 181 boyundayım, benden uzun olan arkadaşlarımdan karşı cinsle etkileşim bakımından hep önde oldum diyorum. En önemlisi boy olsa tam tersi olması gerekirdi. Al Pacino örneğini de verdim. Kendinle Al Pacino'yu bir düşün. Hadi boyun 188 olsun. Para meselesini falan bir kenara bırakalım, bir kız 169 boyundaki Al Pacino ile mi birlikte olmak ister yoksa 188 boyundaki seninle mi? :D Bunun cevabını bir düşün bakalım.

@Arkham Kn1ght her 169 boyunda adam al pacino mu oluyor sence? Ki al pacinonun tipi de iyi değil ki verdiğin örnek komik ciddi diyorum bir iki tane kızla konuşsan anlarsın boyun önemini. Herhalde en fazla merhaba merhabadan öteye gitmedi sohbetin. Onla övünüyosun bide burda.

Bu arada özgüvenli olursan bakabilirler 25 yaş üstünde. Ama yüz güzelliği ne alaka kızları erkek gibi düşünüyosun hiç konuşmadığın için.

Boyum 1.89 aynı zamanda sporcuyum iyi denebilecek bir vücudum var. Ama niyeyse param olduğu zaman oturduğum 10 kızı, param olmadığı zaman yanımda göremedim :)
Bu devirde öncelik para, sonrasında boydur görünüştür vs. onlar önemli. Önce paran olsun boyun da kısa olsun, emin ol kızların geneli parasız 190 erkeğin yerine seni tercih edecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı