Kısayol Simgeleri Gözükmüyor

ArtvinliRadyant

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar. Nedense bir süre önce simgeler gitti ve koyduğum fotoğraftaki gibi oldu simgeler. Ne yapmalıyım yardım edebilir misiniz ? Böyle ufak şeylere biraz takıntılıyım da artık tak etti canımı sıkıyor :)

XX.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arada bende de oluyor. Bu yöntemle çözebiliyorum.
Teşekkürler oldu. Ben de programı silip yüklüyordum böyle olunca.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Arada bende de oluyor. Bu yöntemle çözebiliyorum.
İşime yaradı. Teşekkür ederim Dostum.

Alternatif olsun konuyu okuyanlar var 2021'de.

Merhabalar. Nedense bir süre önce simgeler gitti ve koyduğum fotoğraftaki gibi oldu simgeler. Ne yapmalıyım yardım edebilir misiniz ? Böyle ufak şeylere biraz takıntılıyım da artık tak etti canımı sıkıyor :)

Eki Görüntüle 348470
Bende böyle bir sorunla karşılaştım, çözümünü çok aradım ama herkezin söylediği çey ıconcache sil falan filan, ama işe yaramadı ve bi program var TweakingWindowsRepair diye Linkini veriyim Tweaking.com - Windows Repair Free/Pro , Burdan indir kur Programı açtıktan sonra. Üst kısımda Repair-Main Yazıyor ona tıkla ve ardından Open Repairs Butonuna tıkla. Karşına Resimdeki gibi bir alan alan açılcak orda en üstte. All Repairs yazıyor o Tiki Kaldır, ve aşşağıda Sadece Repair-Icon u, tikle(işaretle), ve Start Repairs butonuna tıkla o işlem başlayınca ekran görüntüsü gidebilir !. AMA KORKMA O İŞLEM BİTİNCE PC Yİ YENİDEN BAŞLAT SORUN ÇÖZÜLDÜ. İYİ GÜNLER :)

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    95,8 KB · Görüntüleme: 326
Bende böyle bir sorunla karşılaştım, çözümünü çok aradım ama herkesin söylediği çey ıconcache sil falan filan, ama işe yaramadı ve bir program var tweakingwindowsrepair diye linkini vereyim Tweaking.com - Windows Repair Free/Pro, buradan indir kur programı açtıktan sonra. Üst kısımda repair-main yazıyor ona tıkla ve ardından open repairs butonuna tıkla. Karşına resimdeki gibi bir alan alan açılacak orada en üstte. All repairs yazıyor o tiki kaldır, ve aşağıda sadece repair-ıcon U, tikle(işaretle), ve start repairs butonuna tıkla o işlem başlayınca ekran görüntüsü gidebilir! Ama korkma o işlem bitince PC'yi yeniden başlat sorun çözüldü. İyi günler :)

Gerek yok ki bu kadar maceraya. İconcache'yi sildiğin zaman Windows Gezgini'ni yeniden başlat düzeliyor bunun için program kurup sistemi yeniden açmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı