Kişisel gelişim için site önerisi

Konu üzerinden yaklaşık 1 ay geçmiş, nasıl gidiyorsunuz hocam istediklerinizi ilerletebiliyor musunuz? Kişisel gelişime yeni başlayacak kişilere ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz?
Kitap tavsiyesi pek veremem, ancak YouTube kanalı olarak Hayat Okulu, Gelişim Okulu, Deniz Akademi ve Beyhan Budak önerebilirim. Kişisel gelişimin biraz dışına çıkarak girişimciliğe kayıyor ancak, Kolay Değil de güzel kanaldır.

Konu üzerinden yaklaşık 1 ay geçmiş, nasıl gidiyorsunuz hocam istediklerinizi ilerletebiliyor musunuz? Kişisel gelişime yeni başlayacak kişilere ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz?
Kitap tavsiyesi pek veremem, ancak YouTube kanalı olarak Hayat Okulu, Gelişim Okulu, Deniz Akademi ve Beyhan Budak önerebilirim. Kişisel gelişimin biraz dışına çıkarak girişimciliğe kayıyor ancak, Kolay Değil de güzel kanaldır.
Hocam istediğimi yapabiliyordum ama son 1 haftada biraz keyfim yok. Keyifsizlikle başa çıkmaya çalışıyorum. Akşam adam gibi derdimi anlatan bir konu açacağım.

Dediğiniz kanalları takip ediyorum ve muhteşem kanallar. Teşekkürler öneri için.

Bu entry'yi yeni görüyorum ama bence kişisel gelişim geniş bir kavram. tabii bu kavramın içine illaki eğitim ile ilgili şeyler girer. mesela ben geçenlerde şu siteyi keşfettim ve sana da öneririm: Uzaktan & Online Eğitim Sertifika Programları | Boğaziçi Enstitüsü
ben ingilizce eğitimlerini almıştım ama sitedeki kişisel gelişimle ilgili eğitimlere de katılabilirsin. karar senin ^^
bunun dışında film izlemeli, kitap okumalı, sergilere vs katılmalısın. özellikle istanbul gibi bir büyük şehirde yaşıyorsan çok şanslısın, her türlü kendini geliştirirsin.

Geri
Yukarı