Kişiye mi reklam verilmeli, yoksa Google Ads'e mi?

watchd

Centipat
Bir kanalım var ve bütçem 700-800 TL civarında. Google Ads 25 TL harcamaya 100 TL kredi hediye veriyor. Sürekli hesap açıp kanalımı reklam mı versem, yoksa benimle aynı kategoride video çeken bir kişiye mi reklam versem? Hangisi daha etkili olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kanalım var ve bütçem 700-800 TL civarında. Google Ads 25 TL harcamaya 100 TL kredi hediye veriyor. Sürekli hesap açıp kanalımı reklam mı versem, yoksa benimle aynı kategoride video çeken bir kişiye mi reklam versem? Hangisi daha etkili olur?
Şöyle düşünün, sadece bir yazı ve video oynaması mı? Yoksa bir insanın takipçilerine ve aynı kategoriyi takip eden insanlara tanıtması mı?

Birçok insan Google'nin reklamlarına baksa dahi çoğu zaman benim gibi aldırış etmiyor. Seninle aynı içeriği üreten kişiye reklam yaptırtırsan daha iyi olur.

Bir kanalım var ve bütçem 700-800 TL civarında. Google ads 25 TL harcamaya 100 TL kredi hediye veriyor. Sürekli hesap açıp kanalımı reklam mı versem, yoksa benimle aynı kategoride video çeken bir kişiye mi reklam versem? Hangisi daha etkili olur?

Google reklamlarına bakan var mı ya? :D Reklam çıktığı gibi videoyu kapatıp bir daha açıyorum + AdBlock kullananlar var.

Şöyle düşünün, sadece bir yazı ve video oynaması mı? Yoksa bir insanın takipçilerine ve aynı kategoriyi takip eden insanlara tanıtması mı?

Katılıyorum, yani şöyle düşünmek lazım sen bir teknoloji kanalını izliyorsun/seviyorsun, bu kanal gidip "böyle bir teknoloji kanalı var güzel içerikleri var" derse sen de bakarsın, çünkü senin sevdiğin kişi önerdiği için bir bildiği var diye bakarsın. Fakat reklam olarak çıkarsa direkt geçebilirsin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı