Kitap önerisi

İnsanlığımı yitirirken, simyacı, arsen lupen kibar hırsız aldım hocam. Dediğim gibi manga, manwa, novel tarzı kitap okuyordum normalde. Neden boşa okumuş olayım hocam?

İnsanlığımı yitirirken, simyacı, arsen lupen kibar hırsız aldım hocam. Dediğim gibi manga, manwa, novel tarzı kitap okuyordum normalde. Neden boşa okumuş olayım hocam?
Dostum o eseri okumak belirli bir edebi birikim ister. Ağır bir romandır. Ama aldıysan hiç önemli değil, kitaplığına her türlü renk katar.

12 liraya daha güzel hiçbir şey alamazsın. Bir ekmekten bile güzeldir bir kitap
hocam insanlığımı yitiriken hakında bir soru soracağım Bir şey sormak istiyorum. Kitapta yoşiko "hiçbir şey yapmayacağını söylemişti" diye bir cümle kuruyor. Horikita ise "yaşikoyu affetmeni istiyorum sonuçta sende düzgün biri sayılmazsın" diye bir cümle kurmakta. Daha sonra hiçbir şey olmamış gibi fasulyelerini yiyorlar. Bu olay tecavüzmü yoksa tecavüz olarak başlayıp yaşikonunda kendi isteğiyle birlikte olması mı? Ve dazai orada neden yaşikonun yanına gitmek yerine çatıya çıkıp içki içmeye devam etti.

Bence bunlar garip insanlar, arkadaşta değiller. Özellikle anakarakter(Adını hatırlamıyorum) çocukluğunda çok kötü travmalar geçirdi.

Bence bunlar garip insanlar, arkadaşta değiller. Özellikle anakarakter(adını hatırlamıyorum) çocukluğunda çok kötü travmalar geçirdi.

Ya kadına üzüldüm.bunlar evliler kadına tecavüz ediliyor, adam kadını kurtarmak yerine yukarı çıkıp ağlıyor. Arkadaşı bu durumu görüyor oda kadını kurtarmak yerine dazaiye haber veriyor. Kadınla daha sonra hiçbir şey olmamış gibi yemeklerini yiyorlar.

Yani dediğim gibi garip.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…