Kıyafet bedeninde yazan "serbest beden" nedir?

Froster_xx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşım kız arkadaşıma şunu almak istiyorum fakat serbest beden diyor bu serbest beden olayı nedir? Kız arkadaşımın boyları 1.69 boylarında 63 kilo civarında hediye sürpriz yapacağım fakat gerçekten bedenini bilmiyorum. Kız sadece arkadaşım. Kıyafet bedenlerinden anlayan birisi bana yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleme:
Arkadaşım kız arkadaşıma şunu almak istiyorum fakat serbest beden diyor bu serbest beden olayı nedir? Kız arkadaşımın boyları 1.69 boylarında 63 kilo civarında hediye sürpriz yapacağım fakat gerçekten bedenini bilmiyorum. Kız sadece arkadaşım geçenlerde PS kafe de hesabı o ödemişti (60 civari) bende borcunu faizle ödüyorum hahahaahh. İşin şakası gerçekten kıyafet bedenlerinden anlayan birisi bana yardımcı olursa sevinirim.

Dostum bu açıklamaları bende gördüm fakat bu boy ve kiloda ki bir insana olacağından şüpheliyim sadece onu öğrenmek istiyorum aslında.

Kral öncelikle şakan hiç komik değil. 2. olarak serbest beden diye bir şey yok bedeni ölçerken serbest durmak diye geçiyor. 3. olarak standart beden 34-40 beden arası olur

Dostum bu açıklamaları bende gördüm fakat bu boy ve kiloda ki bir insana olacağından şüpheliyim sadece onu öğrenmek istiyorum aslında.

Kanka çek bir kolye götür bea ne uğraşıyon kıyafetle

Kral öncelikle şakan hiç komik değil. 2. olarak serbest beden diye bir şey yok bedeni ölçerken serbest durmak diye geçiyor. 3. olarak standart beden 34-40 beden arası olur.

Kanka çek bir kolye götür bea ne uğraşıyon kıyafetle.

Ya geçenlerde bu kıyafete bakarken görmüştüm. El işi gibi duran şeyleri de seviyor.

Geri
Yukarı