Kız benimle alay mı ediyor?

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
Merhabalar, 14 yaşındayım ve şu anda sevgilim var ama kız bana garip davranıyor. Tartıştık da ayrılmak istemiyor ama normalde de pek sevmiyor gibi geldi. Bunun bir arkadaşı var birlikte bana alay ediyorlarmış gibi geldi acıyor sanki ama tam anlayamadım. Kız ne yapıyor beni seviyor mu sevmiyor mu endişeleniyorum. Yaşı büyük abilerim size sorum olacak aşk önemlimi mesela sevgiliyle gidip lunaparkta eğlenmek mi yoksa kardeş dediğim çocuklarla birlikte eğlenmek mi?

Bir ilişkide en önemli şey saygı ve anlayıştır. Aşk en büyük hatalarla sönebilir. Kardeşim diye düşündüğün her kıza da yürüme kendine kriter belirle. Bir kızdan beklentin ne, neden bir sevgilin olmalı ve olacaksa nasıl olmalı bunları kendine sor. Şu anki ilişkilerini deneme olarak düşünebilirsin. Zaten ileride kafanda nasıl bir ilişki istediğin oluşacak.

@89666 önce bir kızla konuş. Ondan sonrasına bakarsın yahu.

Konu sahibi arkadaşın sorusunun cevabına gelecek olursak arkadaşın büyük ihtimalle seni yedekte tutuyor. Konuşacak kimsesi olmadığı için seninle de konuşuyor olabilir, bunu bilemeyiz. Ek olarak içinizde o şüphe varsa onun sonu ayrılığa gidiyor zaten. İnsan şüpheyle yaşayamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı