Kızla nasıl tanışılır?

Eroniga

Yoctopat
Hoşlandığım bir kızın yanına gidip de "Merhaba, tanışalım mı?" veya sosyal medyadan ona "merhaba" demek çok saçma bana kalırsa. Kızın yanına gidip de bunu demek sizce gerçekten saçma mı? Yoksa nasıl tanışabilirim kızla? Tipim de ortalamanın biraz altında ama giyinişim kötü de değil. Saçıma fön çekmeden dışarı çıkmıyorum hiçbir zaman. Vücut olarak çok zayıfım sadece, kötü tarafı o. Böyle halde ret yeme olasılığım ne kadardır sizce?

Hoşlandığım bir kızın yanına gidip de "merhaba, tanışalım mı?" veya sosyal medyadan ona "merhaba" demek çok saçma bana kalırsa. Kızın yanına gidip de bunu demek sizce gerçekten saçma mı? Yoksa nasıl tanışabilirim kızla? Tipim de ortalamanın biraz altında ama giyinişim kötü de değil. Saçıma fön çekmeden dışarı çıkmıyorum hiçbir zaman. Vücut olarak çok zayıfım sadece, kötü tarafı o. Böyle halde ret yeme olasılığım ne kadardır sizce?

Kaç yaşındasın?

Hoşlandığım bir kızın yanına gidip de "Merhaba, tanışalım mı?" veya sosyal medyadan ona "merhaba" demek çok saçma bana kalırsa. Kızın yanına gidip de bunu demek sizce gerçekten saçma mı? Yoksa nasıl tanışabilirim kızla? Tipim de ortalamanın biraz altında ama giyinişim kötü de değil. Saçıma fön çekmeden dışarı çıkmıyorum hiçbir zaman. Vücut olarak çok zayıfım sadece, kötü tarafı o. Böyle halde ret yeme olasılığım ne kadardır sizce?

Ortak arkadas lazim.

Dostum en fazla ne yapabilir? Bıçaklanma olasılığın mı söz konusu, neden çekiniyorsunuz?
Matematik hesabı olmaz böyle işlerde. Belki zayıf beğeniyor kız, denemeden bilemezsin.

Geri
Yukarı