Kızla sohbeti devam ettirme yöntemleri neler?

Mert_002

Centipat
Daha fazla  
Merhaba benim bir tane sevdiğim kız var ve ona yazıyorum ama sadece selam nasılsın falan yazabiliyorum, bana sağlam bir muhabbeti devam ettirmem için soru yöntem falan hiç fark etmez verebilir misiniz? (okul sevdiği aktiviteler film/dizi bunun gibi şeyler hakkında konuşmuştuk)

Biraz espritüel takılabilirsin. Şahsen benim konuşma şekillerim genelde öyledir.

Ayrıca ortak içinde bulunduğunuz bir konu varsa onunla konuşabilirsin veya onu uygulamaya geçirebilirsin. Mesela bir tane kız arkadaşım(henüz sevgili değilim ama olmayı isterim) var Leauge of Legends oyunundan. Beraber onu oynuyoruz bazen. Oynadığım karakter ise Sett(kaslı bir erkek karakter😀). Sabahtan akşama kadar oynadığımız olur.

Böyle böyle yavaş yavaş kendini ona alıştırırsan artık konuşman da kolaylaşır. İlişkiyi ilerlettikçe konuştuğun konular istemesen de değişir zaten.

Son tavsiyem ise, onu fazla sıkma. Bazen hiç yazma mesela. Fazla yapışık olursan senden soğuyabilir genelde kızlar böyledir. Bırak o da sana bazen ihtiyaç duysun, bir bakarsın bu sefer ilk o yazar.

Biraz espritüel takılabilirsin. Şahsen benim konuşma şekillerim genelde öyledir.

Ayrıca ortak içinde bulunduğunuz bir konu varsa onunla konuşabilirsin veya onu uygulamaya geçirebilirsin. Mesela bir tane kız arkadaşım(henüz sevgili değilim ama olmayı isterim) var leauge of Legends oyunundan. Beraber onu oynuyoruz bazen. Oynadığım karakter ise Sett(kaslı bir erkek karakter😀). Sabahtan akşama kadar oynadığımız olur.

Böyle böyle yavaş yavaş kendini ona alıştırırsan artık konuşman da kolaylaşır. İlişkiyi ilerlettikçe konuştuğun konular istemesen de değişir zaten.

Son tavsiyem ise, onu fazla sıkma. Bazen hiç yazma mesela. Fazla yapışık olursan senden soğuyabilir genelde kızlar böyledir. Bırak o da sana bazen ihtiyaç duysun, bir bakarsın bu sefer ilk o yazar.

Hocam size çok teşekkür ederim yaklaşık yarım saattir konuşuyoruz aramızda iyi şu an.

Geri
Yukarı