Kızlar nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır ama bu konuya ciddi bir şekilde taktınız ve komik değil. Gülelim diye mi yaptınız, nerede ironi işareti?
Hayır, taktığım bir şey yok. Her açtığım konuya takacak olsaydım... Bence asıl siz bana taktınız. Bu kadar çok mu seviyorsunuz tartışmayı?

Sonuna kadar katılıyorum.
Devlet işleri, okul işleri, dükkan derken vakit kalmıyor böyle sorumluluğa. İşler rayına oturunca dönerim belki, teşekkür ederim

Hayırlısı olsun üstadım.

Aslında haklı olduğunuz yerler var.

Bu işleri bana sor dostum kız ne anlar mutlu olur der geçer.

İyi de gt yazanların amacı takipçi kasmak. Benim amacım ise tanışabilmek. Gt yapmayan bir insanla tanışamam ki.

@souraloser @Serendipity dekolteli kıyafet giyip dışarı çıkıp erkekler size bakınca rahatsız oluyor musunuz? Veya erkekler size bakınca rahatsız oluyor musunuz?
Tabii ki oluyoruz biz giydiklerimizi biri baksın veya bizi güzel bulsunlar diye giymiyoruz içinde rahat hissettiğimiz için kendimizi öyle görmek istediğimiz için giyiyoruz makyajda da aynı şekilde.

@souraloser @Serendipity dekolteli kıyafet giyip dışarı çıkıp erkekler size bakınca rahatsız oluyor musunuz? Veya erkekler size bakınca rahatsız oluyor musunuz?
Dekolteli giyinmiyorum tercihimden dolayı ama bu tercih meselesi. Günah olsa da olmasa da o Allah ile o kişi arasındaki mesele. Kimsenin de buna karışmaya hakkı olamaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…