Kızlardan iletişim adresi alamıyorum

Makaleler
2
Bugün hocamız okul genelinde bir etkinlik için seçme yapıyordu. Ben katılmıştım. Sıramı beklerken başka bir yarışmacı kızla biraz sohbet ettik, yaklaşık 60dk civarı. Kafa yapısını ve düşünce tarzlarımız çok benziyordu. Dış görünüş olarak da hoşuma gitmişti. Sempati duymaya başladım ve daha yakından tanımak istediğime karar verdim. Ama hiçbir türlü kızdan numara veya Instagram adresi istemeye dilim varmadı.En sonunda yarışmada başarılar diyip çıktım. Ne yapabilirim, ne diyerek isteyebilirim? Düzgün bir kişiyim ve beni kız peşinde koşan tiplerden sansınlar istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün hocamız okul genelinde bir etkinlik için seçme yapıyordu. Ben katılmıştım. Sıramı beklerken başka bir yarışmacı kızla biraz sohbet ettik, yaklaşık 60dk civarı. Kafa yapısını ve düşünce tarzlarımız çok benziyordu. Dış görünüş olarak da hoşuma gitmişti. Sempati duymaya başladım ve daha yakından tanımak istediğime karar verdim. Ama hiçbir türlü kızdan numara veya Instagram adresi istemeye dilim varmadı. En sonunda yarışmada başarılar deyip çıktım. Ne yapabilirim, ne diyerek isteyebilirim? Düzgün bir kişiyim ve beni kız peşinde koşan tiplerden sansınlar istemiyorum.

Öyle sansalar ne olurki herkes kız peşinde koşuyor zaten bilmedikleri bir şey değil :D onun dışında kızla aynı okuldaymışsın bidahaki gördüğünde o günden konu aç ve buluşmak istediğini söyle iletişim adresi alıp ne yapacaksın? Zaten samimi olduktan sonra bir mevzudan alman gerekir ve böylece olayda doğallığını korumuş olur.

Öyle sansalar ne olurki herkes kız peşinde koşuyor zaten bilmedikleri bir şey değil :D onun dışında kızla aynı okuldaymışsın bidahaki gördüğünde o günden konu aç ve buluşmak istediğini söyle iletişim adresi alıp ne yapacaksın? Zaten samimi olduktan sonra bir mevzudan alman gerekir ve böylece olayda doğallığını korumuş olur.
Hocam birşey olmaz da işte öyle görünmek istemiyorum :) Buluşmak derken 1 saatlik sohbet sonrası buluşalım derken kız kaçmasın çok erken diye sosyal medya üzerinden biraz sohbet daha iyi gibi diye düşmüştüm.

Geri
Yukarı