Kızlarla nasıl konuşulur?

Nicht

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler. Ben 16 yaşında bir melez erkeğim. Asosyalimdir. Herhangi bir kızla konuşunca elim ayağım titrer. Kendimi tuhaf hissederim. Aranızda sevgilisi olan ya da kız arkadaşı çok olan varsa bana taktik verebilir mi? Kendimi böyle çok tuhaf hissediyorum. Ya da nasıl sevgili yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi günler. Ben 16 yaşında bir melez erkeğim. Asosyalimdir. Herhangi bir kızla konuşunca elim ayağım titrer. Kendimi tuhaf hissederim. Aranızda sevgilisi olan ya da kız arkadaşı çok olan varsa bana taktik verebilir mi? Kendimi böyle çok tuhaf hissediyorum. Ya da nasıl sevgili yapabilirim?
O döngüyü kıralı çok oldu, sakın utanma sadece saygılı bir şekilde konuş ve kelimelerini güzel seç. Agan ile konuşuyor gibi değil yani.... Nasıl anlatacam bilmiyorum fakat utanılacak bir şey yok, eğer utanacağın bir kişi ise göz temasından kaçın veya başka yere bak kısaca karşındakini Erkek fakat senden yaşca üstün biri gibi konuş. Saygılı ve düzgün. Eğer tüyo vermemi istiyor isen Sosyalleşmen gerek, ne gibi diyecek olursan her hafta kafelere falan git ne biliyim, kızlı mekanlara git 1-12 ay içerisinde o döngüyü kırmış olursun.

O döngüyü kıralı çok oldu, sakın utanma sadece saygılı bir şekilde konuş ve kelimelerini güzel seç. Agan ile konuşuyor gibi değil yani... Nasıl anlatacağım bilmiyorum fakat utanılacak bir şey yok, eğer utanacağın bir kişi ise göz temasından kaçın veya başka yere bak kısaca karşındakini erkek fakat senden yaşca üstün biri gibi konuş. Saygılı ve düzgün. Eğer tüyo vermemi istiyor isen sosyalleşmen gerek, ne gibi diyecek olursan her hafta kafelere falan git ne bileyim, kızlı mekanlara git 1-12 ay içerisinde o döngüyü kırmış olursun.

Hocam öncelikle, ben bu çocuğun 5-6 yıllık arkadaşıyım. kesinlikle bunu dinlemiyosun. İlk önce "sevgili nasıl yaparım" mentalitesinden çıkıyosun. Ben şahsen 4 yıldır aynı kafadaydım ve bir gram olduğu yok. Her kadına possible "sevgili" olarak bakarsan işler ilerlemiyor. Bu olayın ana anahtarı, arkadaş ve ortam edinmek. Senin birçok farklı ortamda tanıdığın olursa ve orada çekici bir insan şeklinde hareket edersen karşına illa güzel bir durum çıkar. Bu arada bu kendine ortam yaparken, arkadaş edinirken dikkatli ol. Değişik değişik keko tiplerle arkadaş olma, yarardan çok zararları dokunur sana.

Gidiyorsun ve normal erkek arkadaşlarınla nasıl konuşuyorsan öyle konuşuyorsun. Nasıl konuşulur ne konuşulur gibi bir düşünceye girmene gerek yok erkek arkadaşlarınla konuşmadan önce düşünüyor musun? Tabii belli konularla konu açma ve konuda konuya dallandırarak muhabbeti sürdürme gibi şeyler yapabilirsin ama sen hiç konuşmuyorsan önce onu aşmalısın. Bir kızla konuşman demek onun sevgili olma şartı veya kendini ona beğendirme zorunluluğu yüklemesin sana. Kendin ol rahat ol normal bir insan oda yüce bir varlık değil. Hiç konuşamıyorsan pratik yap bir anda usta olmana gerek yok.

Kanka bu arada OMEGLE deniyebilirsin. Gir, Aç kameranı. Önüne gelen herkesle havadan sudan sohbet et.
Baya iş yapıcaktır.
Denedim gelen geçen küfür etti

O döngüyü kıralı çok oldu, sakın utanma sadece saygılı bir şekilde konuş ve kelimelerini güzel seç. Agan ile konuşuyor gibi değil yani... Nasıl anlatacağım bilmiyorum fakat utanılacak bir şey yok, eğer utanacağın bir kişi ise göz temasından kaçın veya başka yere bak kısaca karşındakini erkek fakat senden yaşca üstün biri gibi konuş. Saygılı ve düzgün. Eğer tüyo vermemi istiyor isen sosyalleşmen gerek, ne gibi diyecek olursan her hafta kafelere falan git ne bileyim, kızlı mekanlara git 1-12 ay içerisinde o döngüyü kırmış olursun.

Benim boyum uzun olduğu için utangaç olmadığımı düşünüyorlar. Uzun olunca insan daha mı havalı oluyor anlamıyorum.

Normal arkadaşınmış gibi konuşmalısın. Çünkü sonuçta o da bir insan. Seviyorsan nazik davranabilirsin. Gülümse içten ne kadar seviyorsan. Konuş zaten konuşmak en önemli yeri.
Sevgiliden kastım dost olsanız daha iyi olur.
Benden 1 yaş büyükmüşsünüz.

Benim boyum uzun olduğu için utangaç olmadığımı düşünüyorlar. Uzun olunca insan daha mı havalı oluyor anlamıyorum.
Boyu çok kısa olanlar çok utangaç ama boyu fazla olanlar da genelde asosyal olarak anlaşılır günümüzde.
Ama sosyal olabilirsin.
Sonuçta yine asosyal bir sürü insan var onlar sosyal olmayı bilmediklerinden veya özel hayatı çok kötü olduğundan oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı