KKTC'de SMS alma

mtcn35

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Kıbrıs'ta öğrenciyim 3. senem. Telefonumu pasaportuma işletmediğim için kullanamıyorum. Ancak yılbaşından itibaren belirli bir gün için IMEI açılıyor ve servis yok yerine Vodafone'a bağlandığını görüyorum. Şu an telefonumda Türkiye Vodafone hattım takılı ve servis var gözüküyor. Ancak hiçbir şekilde gönderilen SMS'ler bana ulaşmıyor. İnternet üzerinden alışveriş yapmaya çalışıyorum. Ancak 3D Secure koduna ulaşamıyorum. Ne yapabilirim?

Merhaba. Kıbrıs'ta öğrenciyim 3. senem. Telefonumu pasaportuma işletmediğim için kullanamıyorum. Ancak yılbaşından itibaren belirli bir gün için IMEI açılıyor ve servis yok yerine Vodafone'a bağlandığını görüyorum. Şu an telefonumda Türkiye Vodafone hattım takılı ve servis var gözüküyor. Ancak hiçbir şekilde gönderilen SMS'ler bana ulaşmıyor. İnternet üzerinden alışveriş yapmaya çalışıyorum. Ancak 3D Secure koduna ulaşamıyorum. Ne yapabilirim?
SIM Kartını yurtdışı işlemlerine açman gerekiyor. Kıbrıs'ta askerlik yaparken bende aynısını yaşamıştım. Yurtdışı hizmetlerine açınca sorun çözüldü. Ama dikkat et interneti hep kapalı tut yoksa çok yüksek ücretler yazıyor.

Bu işlemi Türkiyede yapabiliyorum anladığım kadarıyla. 7000 li bir numaraya sms atıp açabiliyormuşum ancak sms de gönderemiyorum şuan.

Vodafone yanımda uygulamasından yapabiliyor olman gerekiyor. Uygulamaya giriş yapmış haldeysen oradan bakabilirsin. Diğer türlü yanlış hatırlamıyorsam Vodafone için *121# yapıp açtıktan sonra bir süre beklemen gerek..

Geri
Yukarı