Klasik gitar önerisi

Bertyy

Femtopat
Daha fazla  
Klasik gitarlara ilgi saldım. Bu yüzden eğer bildiğiniz en iyi fiyat performans klasik gitar markalarını söyler misiniz? Daha önce hiç gitar çalmadım.

Klasik gitarlara ilgi saldım. Bu yüzden eğer bildiğiniz en iyi fiyat performans klasik gitar markalarını söyler misiniz? Daha önce hiç gitar çalmadım.
Dostum bi bütçe söylemen lazım ama ben yerinde olsam 10000 Tl'den aşağı bir gitar almam durumum el veriyorsa ve gerçekten istekliysen.Hem keyif de verecektir sesi güzel olacağı için bilinçli bir seçim yaparsan.Bütçeniz nedir ?

Dostum bir bütçe söylemen lazım ama ben yerinde olsam 10000 TL'den aşağı bir gitar almam durumum el veriyorsa ve gerçekten istekliysen. Hem keyif de verecektir sesi güzel olacağı için bilinçli bir seçim yaparsan. Bütçeniz nedir?

2 3 bin bandında olsa iyi olur.

2 3 bin bandında olsa iyi olur.

Bunu öneriyorum başlangıç için neden bu çünkü sap ayarı var.Sap ayarının ne olduğunu sormayın şimdilik bilmeniz gerekmiyor Zuhal müziğe gidip deneyin hocam hoşunuza giderse alın.

Bunu öneriyorum başlangıç için neden bu çünkü sap ayarı var. Sap ayarının ne olduğunu sormayın şimdilik bilmeniz gerekmiyor zuhal müziğe gidip deneyin hocam hoşunuza giderse alın.

Tamamdır teşekkür ederim.

Bunu öneriyorum başlangıç için neden bu çünkü sap ayarı var. Sap ayarının ne olduğunu sormayın şimdilik bilmeniz gerekmiyor zuhal müziğe gidip deneyin hocam hoşunuza giderse alın.

Peki gitar çalmayı internetten öğrenme şansım var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı