Klasik Müzik Önerisi

Akif Okaner

Picopat
Yer
Fleurieland
Daha fazla  
Klasik müziğe oldukça ilgiliyim. Çoğu sanatçıyı biliyorum. Kütüphanemde klasik müzik çoğunlukta ancak buna rağmen hala binlerce bilmediğim müzik vardır. Beğendiğiniz, underrated klasik parçaları önerirseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yann Tiersen'in parçalarına da bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yann Tiersen'in parçalarına da bakabilirsin.
Yann Tiersen severim. Ancak aradığım daha çok Mozart, Beethoven, Chopin, Tchaikovski gibi büyük sanatçıların parçaları. Herkesin bildiği parçaları yazmayın lütfen.

Herkesin bildiği parçaları yazmayın lütfen.
Attığım parçayı herkesin bildiğini sanmıyorum. 5.300 görüntülenmesi var.
Ancak aradığım daha çok Mozart, Beethoven, Chopin, Tchaikovski gibi büyük sanatçıların parçaları.
O tür büyük sanatçıların parçaları asıl herkes tarafından bilinen parçalar.

Attığım parçayı herkesin bildiğini sanmıyorum. 5.300 görüntülenmesi var.

O tür büyük sanatçıların parçaları asıl herkes tarafından bilinen parçalar.
Attığınız parça için dememiştim hocam zaten. Ancak büyük sanatçıların yüzlerce eserleri var. Bunların belli bir kısmı çok biliniyor kalanı neredeyse yok gibi.

Geri
Yukarı