Klasör silinmiyor

GRN0

Centipat
Arkadaşlar webroot denen yazılım bilgisayarımı ele geçirdi klasörü silemiyorum her yerden erişimi engelliyor.

O herhalde bir antivirüs ama denetim masasından silemiyor musunuz?

Arkadaşlar webroot denen yazılım bilgisayarımı ele geçirdi klasörü silemiyorum her yerden erişimi engelliyor.

Webroot bir antivirüs'dür ancak virüs olduğunu düşünüyorsanız nasıl bir error verdiğini bize söyleyebilir misiniz silerken?

O herhalde bir antivirüs ama denetim masasından silemiyor musunuz?

Hocam denetim masası, revo unistaller, IObit unistaller, CCleaner hiçbirinde gözükmüyor.
Webroot bir antivirüs'dür ancak virüs olduğunu düşünüyorsanız nasıl bir error verdiğini bize söyleyebilir misiniz silerken?

Virüs olduğunu düşünmüyorum ama eski PC de kullanıyordum tekrar bir deneyim dedim silemiyorum.

Hocam denetim masası, revo unistaller, IObit unistaller, CCleaner hiçbirinde gözükmüyor.

Virüs olduğunu düşünmüyorum ama eski PC de kullanıyordum tekrar bir deneyim dedim silemiyorum.

IObit ürünlerini lütfen kullanmayın, nasıl bir hata veriyor silmeye çalışırken?

IObit ürünlerini lütfen kullanmayın, nasıl bir hata veriyor silmeye çalışırken?

IObit ürünlerine bende karşıyım belki uninstaller işe yarar diye indirdim.

Hocam hata şu sonra dosya sahipliğini tam alacağım bu hata çıkıyor.

Görev yöneticisindeki çalışan 2 hizmeti kapatayım dedim.

Bu hata çıkıyor sonra msconfgiden kapatayım dedim uygula tuşuna basınca geri tikleniyor.
Hizmeti durdurayım dedim erişim engelliyor.
Unlocker da silemedi.
Sülük gibi yapışmış vallahi denetim masasından dahi silinemiyor.

Vallahi hocam.

Arkadaşlar sorunu çözdüm unlocker ile unlock all yaptım sonra klasör sahipliğini kendi kullanıcı adım yaptım güvenli moda girip sildim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…