Klasörün garip dosyalar ile dolu olması

Berkay Mutlu

Kilopat
Daha fazla  
Bugün bilgisayarımı bir USB'ye müzik atmak için açtım ve USB'yi taktım. Sonra yüklü müzikler olduğunu hatırladım ve onları USB'ye atmak için USB'ye geçtim. Açtığım klasör fontu olmayan garip dosyalarla doluydu. Ve USB'nin boyutunun 8 GB olmasına rağmen klasör 60,9GB idi. Sonra ben USB'yi takıp çıkarınca yok oldular. Virus olduğunu sanıp malwarebytes'tan tarama yaptım ancak bir şey çıkmadı. Ben de ne olduğunu buraya sormaya kara verdim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle USB yi biçimlendir. Sonra clean master ile kayıt defteri taraması yap bu o fontsuz dosyaların bıraktığı virüsleri temizlemesede en azından kalıntılarını yok eder, sonra bilgisayar Windows ve oyunlarda yavaşladığı bak, solucan olabilir. Benden bu kadar bide MalwareBytes bence iyi bir virüs programı değil, başka bir tane deneyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı