Klasse G-SR Unique Control alınır mı?

Kediiiisj

Kilopat
Makaleler
2
Hobi oldu sürekli mouse pad değiştiriyorum. GSR Bakıyordum ama çok pahalıydı, Klasse GSR gördüm aynı mı Zowie'yle yoksa fark var mı? Xtrfy GP4 de alabilirim bu kötüyse Slow Control bir mouse pad denemek istiyorum.

Hocam ben aldım hiç alışamadım çok slow mouse pad

Zaten Slow istiyorum Zowie gsr gibi bir mouse pad kullandın mı çok fark var mı?
Gsr kullanmadım ama slow istiyorsanız iyi bir mouse pad kaliteli ve işinizi görür ben genel hybrid kullandım o yüzden bana yavaş geldi

Gsr kullanmadım ama Slow istiyorsanız iyi bir mouse pad kaliteli ve işinizi görür ben genel hybrid kullandım o yüzden bana yavaş geldi.

Amazon'dan aldım bilerek zaten iade ederim gsr merak ediyordum ama Zowie 1500 lira klasse aynı ürünleri yapıyor mesela loungteng de birebir aynısı diyorlardı ama bunda olmayabilir diye sordum o kadar.

Amazon'dan aldım bilerek zaten iade ederim gsr merak ediyordum ama Zowie 1500 lira klasse aynı ürünleri yapıyor mesela loungteng de birebir aynısı diyorlardı ama bunda olmayabilir diye sordum o kadar.
Aldın mı begendin mi

440 lira edecek bir pad değil ikinci el çok daha iyiler var plastik kokusu elime sindi ama performans olarak ve kalite olarak kötü değil ama 440 etmez.
Qck heavy kullandın mı hocam hangisi fps de daha iyi gelir

QCK heavy kullandın mı hocam hangisi FPS de daha iyi gelir.

QCK heavy de iyi değil benim önereceğim mouse padlar biraz pahalı olur farklı bir şey denemek istiyorsan 70 Speed 30 Control cosmic glass alabilirsin ikinci el.

QCK heavy de iyi değil benim önereceğim mouse padlar biraz pahalı olur farklı bir şey denemek istiyorsan 70 Speed 30 Control cosmic glass alabilirsin ikinci el.
Yok denemelik degil pahalıda olsa kaliteli birşey arıyorum cs go için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…