Diğer Klasse Pro 90x40 mouse pad 345 TL

Desenleri güzelmiş

Düz siyah olan Pro modelini baya uzun bir süredir kullanıyorum gayet güzel bir ürün. Bir tane daha alacağım yedek olarak büyük ihtimalle.

Çoğu yorum ağır kokusunun olduğu ve baskının o kadar düzgün olmadığı yönünde. Üstelik kayıyor diyenler var almayı düşünüyordum ancak yorumlardan sonra düşündürdü.
Baskısı mükemmel değil evet fakat kayma diyen halt etmiş. Malzeme kalitesi oldukça başarılı. 2 seneye yakındır kullanıyorum kenarlarında ufak ipliklenmeler haricinde en ufak sorun yaşamadım. Neler döküldü neler

Alacağım kesin eve gidince hocam ama renklerde kararsız kaldım lunar majesty, purple sun, torii city arasında.

Alacağım kesin eve gidince hocam ama renklerde kararsız kaldım lunar majesty, purple sun, torii city arasında.
Evet renkler bayagı kafa karıştırıyor. Ben japon dalgasını aldım onu kullanıyorum. Sakura alıp iade etmıştım. Onun baskısı kötüydü. Bu aralar lord of the ring olanı kovalıyorum bakalım

Kanagawa modelini kullanıyorum. Çok çok memnumum aşırı iyi bir mouse pad. Bu fiyatı hak ediyor kesinlikle. İnceleme dahi yapmıştım.

Küçük prens modelini sipariş geçtim teşekkürler umarım pişman olmam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…