Klasse vs Porge vs Xrades

OnurKrkc

Hectopat
Merhaba, bir mouse pad almayı düşünüyorum. Çok uçuk fiyatlara almak istemiyorum. Genelde başlıktaki markaların tavsiye edildiğini gördüm. Hangi marka daha kaliteli acaba? Bir de boyut olarak da kararsız kaldım, küçük mü büyük mü alsam bilemedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Büyük alınca tozlanma sorunu oluyor ve yıkaması işkence.

Porge ve Klasse Mousepadlerinden hangisi daha ucuz ise onu al.

Merhaba, bir mouse pad almayı düşünüyorum. Çok uçuk fiyatlara almak istemiyorum. Genelde başlıktaki markaların tavsiye edildiğini gördüm. Hangi marka daha kaliteli acaba? Bir de boyut olarak da kararsız kaldım, küçük mü büyük mü alsam bilemedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hocam ben porgenin siyah 70x30 modelini kullanıyorum ve 90x40 almanızı öneririm. Ayrıca porgenin siyah modelini alacaksanızda yanlardaki dikişlerin bazıları beyaz yakından kötü gözükebiliyor.

Sadece farenin altına mouse pad almaya karar verdim. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Up up yok mu tavsiyesi olan?
Mousepad'lerin hızlı, yavaş, control vs. gibi özellikleri var.

Sizin kullandığınız mouse'a göre ve oynayış şeklinize göre önerebilirim.

Sadece Mouse ağırlığınızı ve kullandığınız Sens ve DPI'yı belirtmeniz gerek.

Tabiki bütçenizide öğrenmem lazım.

Mouse Pad'lerin hızlı, yavaş, Control vs. gibi özellikleri var.

Sizin kullandığınız fareye göre ve oynayış şeklinize göre önerebilirim.

Sadece Mouse ağırlığınızı ve kullandığınız Sens ve DPI'yı belirtmeniz gerek.

Tabii ki bütçenizide öğrenmem lazım.

Merhaba, şu an işteyim tam hatırlamıyorum ama DPI 800 sens 0.4 veya 0.5'di diye hatırlıyorum. Aslında sürekli değiştiriyorum tam istediğimi bulabilmiş sayılmam. Akşam tekrar kontrol ederim. Mouse olarak şu an G102 kullanıyorum fakat kablosuz mouse alacağım. O konuda tavsiyeniz varsa onu da bekliyorum. Mouse pad çok aşırı para vermek istemiyorum. Max 400 falan veririm diye düşünüyorum. Mouse olarak 1500 civarı diye düşünüyorum. Tabii alacağım mouse ve mouse pad a göre bütçede küçük oynamalar yapabilirim.

Merhaba, şu an işteyim tam hatırlamıyorum ama DPI 800 sens 0.4 veya 0.5'di diye hatırlıyorum. Aslında sürekli değiştiriyorum tam istediğimi bulabilmiş sayılmam. Akşam tekrar kontrol ederim. Mouse olarak şu an G102 kullanıyorum fakat kablosuz mouse alacağım. O konuda tavsiyeniz varsa onu da bekliyorum. Mouse pad çok aşırı para vermek istemiyorum. Max 400 falan veririm diye düşünüyorum. Mouse olarak 1500 civarı diye düşünüyorum. Tabii alacağım mouse ve mouse pad a göre bütçede küçük oynamalar yapabilirim.

1500 TL için Kablosuz en güzel mouse budur.

XRaypad Hızlı ve Kontol bir mousepad olduğu için sizin sens ve dpi değerlerinize göre en alınası mousepad budur.

Mouse'un beyaz halini istiyorsanız;

Geri
Yukarı