Klavye almak için e-ticaret site önerisi

371129

Hectopat
Makaleler
9
Bu klavyeyi almak, mümkün olduğunca da ucuza getirmek istiyorum ama, normalde alışveriş yaptığım Hepsiburada yüksek bir fiyat biçmiş o yüzden sizden öneri bekliyorum. Bu sitelerden farklı olarak İtopya aklıma geldi ama çok sorun yaşayanlar olduğu için ilk tercihim olmaz. Önerileriniz varsa, alışveriş yaptığınız bir site varsa yazarsanız sevinirim.

Çoğu sitenin içinde farklı satıcılar var. Sorun yaşayıp yaşamamanız bunlara bağlı oluyor genelde. Mesela Trendyol'da a satıcısı ürünü hemen kargolar ve hızlı gelir, sorun yaşarsanız yardımcı olur. B satıcısı geç kargolar yardımcı olmaz falan. O yüzden böyle e-ticaret sitelerinde satıcının puanına ve yorumlarına bakmanızı tavsiye ediyorum.
En ucuza almak istiyorsanız çeşitli yerlerde kampanyalar oluyor. Mesela Tosla'da Trendyol'dan aldığın şeyler için %5 iade ediyor. Papara N11 ve GittiGidiyor için %5 iade ediyor. Bunlarda daha uyguna getirebilirsin. Forumlarda satılan indirim kuponları var mesela 30 liralık indirim kuponu 10 lira. 20 lira daha ucuza gelmiş oluyor. Böyle yaparak en ucuza getirebilirsin diye düşünüyorum.

Onun yerine bunu almaya ne dersin? Sitesi de güvenilir.
Hocam daha bilindik markaya yönelmek istediğim için MSI alıyorum. Yoksa attığınız klavye fena durmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı