Klavye basılan tuşun dışında yazı yazıyor

Fts12

Decapat
Daha fazla  
1 senedir sorunsuz kullandığım klavyem bir anda farklı bir şekilde yazmaya başladı. Enter tuşuna bastığımda vcf gibi saçma bir şey, 3'e bastığımda 53525 gibi garip sayılar yazıyor. Başka bir klavye ile denedim çözüldü.

Denediğim çözümleri belirteceğim aynı şeylerle iki taraf da yorulmasın;
1- Win+NumLock, FN+NumLock komutlarını denedim, olmadı.
2- Klavyenin denetim masasında ayarlarına baktım, olması gereken şekilde.
3- Hafif bir su dökülme oldu belki bu sorun olabilir, oysa da nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 senedir sorunsuz kullandığım klavyem bir anda farklı bir şekilde yazmaya başladı. Enter tuşuna bastığımda vcf gibi saçma bir şey, 3'e bastığımda 53525 gibi garip sayılar yazıyor. Başka bir klavye ile denedim çözüldü.

Denediğim çözümleri belirteceğim aynı şeylerle iki taraf da yorulmasın;
1- Win+NumLock, FN+NumLock komutlarını denedim, olmadı.
2- klavyenin denetim masasında ayarlarına baktım, olması gereken şekilde.
3- hafif bir su dökülme oldu belki bu sorun olabilir, oysa da nasıl çözebilirim?

Saç kurutma makinesi ile kurut kasayı sonra güneşte beklet ben laptopu bayağı yıkıyorum diyebilirim ama yıkamıyorum tabi böyle olunca dediğim gibi yaptım ve geçti.

1688077202906.png

Düzeltelim hikayeyi.

"1 senedir sorunsuz kullandığım klavyeme hafif bir su döktüm, böyle serinlesin diye sıcakta, sonra Enter'a basıyorum vcf gibi saçma bir şey, 3'e bastığımda 53525 gibi garip sayılar yazıyor. Başka bir klavyem var, onunla denedim çözüldü."

Klavyene su döküleli ne kadar oldu? Su olduğuna emin miyiz?
Bu mini abestten sonra kurumasına izin mi verdin yoksa oynamaya/kullanmaya mı devam ettin?
Şeker veya mineralli bir şey board/karta gelmişse onun temizlenmesi gerekir.

Marka modeli var mı veya tuşları sökebiliyor musun?
Sökebiliyorsan, sök, esen bir yerde ama direkt güneş altında olmayacak şekilde bırak. Ömrü kısalmıştır yalnız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı