Klavye, fare ve kulaklık önerisi

Bütçe
1000

BlueScreenSlayer

Hectopat
İyi günler, uzun süredir ekipman arayışı içerisindeyim. Benim belirlediğim ürünler var ama belki siz daha iyilerini biliyorsunuzdur. Karar veremedim.

Mouse.

Kulaklık.

Klavye ise aklımda hiç fikir yok. Bilek desteği ve Türkçe olsun yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:

Cloud 2 almanı pek önermem. Şu anda bende var, artık ömrü dolmaya yakın bir kulaklık. Şu sıralarda satıp Arctis 1 almayı istiyorum ben.

İyi de çoğu FPS oyuncusu bu kulaklığı kullanıyor bende şu an Razer Kraken Tournament Edition var. Nesi var bu HyperX'in herkes kullanıyor?

İyi de çoğu FPS oyuncusu bu kulaklığı kullanıyor bende şu an Razer Kraken Tournament Edition var. Nesi var bu HyperX'in herkes kullanıyor?
Yani bir şeyi olduğundan değilde Overpriced kalıyor baya. Ben şu an kafamdakini satıp üstüne 600 tl daha koyup arctis 1 wireless almak istiyorum. Ayrıca çoğu fps oyuncusu diyorsunda hiç kimse gidip cloud 2 yi artık satın almıyor. Ya 1 2 yıl önce aldıklarını kullanıyolar ya Hyperx onlara gönderiyor. Hyperx'in kendi sitesine girince bile kulaklığı bulmak çok zor. Ayrıca 2015 Şubat ayında çıkan bir kulaklık almak istersen o başka

Cloud 2 gayet güzel bi kulaklık. Logitech G Pro X, HyperX Cloud Alpha S, Corsair Void Elite vs. çoğu kulaklığı kullandım. Oyun için Cloud 2 hala profesyonel oyuncular tarafından kullanılıyor fazlasıyla. Müzik konusunda bi G Pro X değil, fakat kötü de değil.

Fiyat/performans olarak değerlendirirsek hiçbir kulaklık şu an F/P ürünü değil zaten dövizden dolayı.

En güzeli böyle bir set olur, Cloud 2 alınabilir. Alınmaz diyenleri takmayın. Ek olarak İtopya kullanmayın ve Rival 310 almayın.

Mouse da BİM kokusu aldım.

BİM kokusu var evet, ama çok kaliteli bir ürün. Göz boyayıp, beyin yıkayan bir ışığı yok, ama kaliteli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…