Klavye için herhangi Type-C kablo olur mu?

orkn0404

Yoctopat
Daha fazla  
%60 klavyemin Type-C kablosunu ucu kırıldı. Herhangi kablo uyumlu olur mu? Telefonumu şarj etmek için kulladığım kablo uyumlu olur mu?

Klavye: Robeve blic T60.

Son düzenleyen: Moderatör:
%60 klavyemin Type-C kablosunu ucu kırıldı. Herhangi kablo uyumlu olur mu? Telefonumu şarj etmek için kulladığım kablo uyumlu olur mu?

Klavye: Robeve blic T60.
kullanabilirsiniz. Fakat kaliteli bir kablo değilse biraz gecikme yaşanabilir belki.

Kullanabilirsiniz. Fakat kaliteli bir kablo değilse biraz gecikme yaşanabilir belki.

Hocam denemek amaçlı kısa bir markasız kablo kullandım tanımadı Xiaomi'nin kablolarını tanır mı?

Son düzenleme:
Hocam denemek amaçlı kısa bir markasız kablo kullandım tanımadı Xiaomi'nin kablolarını tanır mı?
Bilemiyorum hocam, elinizde orijinal şarj kablosu varsa onunla deneyin.
Klavyenizin kablosunun bir ucu type c diğer ucu usb A mıydı?

Hem data hem de şarj için olan bir Type-C kablo olmalı. Sadece şarj için üretilmiş Type-C kablolar mevcut.

Hem data hem de şarj için olan bir Type-C kablo olmalı. Sadece şarj için üretilmiş Type-C kablolar mevcut.

Denedimğim kablo sadece şarj için üretilmiş olabilir zaten markasız çok kısa bir kabloydu. Telefon şarj kablolarını deneyeceğim. Şu anda şarj kablosu yanımda yok.

Denedimğim kablo sadece şarj için üretilmiş olabilir zaten markasız çok kısa bir kabloydu. Telefon şarj kablolarını deneyeceğim. Şu anda şarj kablosu yanımda yok.
O şarj aletiyle telefonunuzu bilgisayara bağlayın, eğer veri aktarımı destekliyorsa dosya gönderimi yapabilirsiniz. Bu yoksa klavyede de çalışmayabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…