Klavye ile oynanabilen en iyi F1 oyunu hangisidir?

Quazy

Hectopat
Daha önce hiç F1 oyunu oynamadım. Son oyunlarının boyutu çok yüksek açıkcası. 2018 güzel gibi duruyor. Hangisini önerirsiniz?

Klavye ile fark ediyor mu bilmiyorum. Fakat en iyi F1 oyunu şu an 2023 deniyor genellikle tabii 2020 sevenlerde çok ikisinden birini tavsiye ederim.

Boyutu 80 GB. Biraz fazla. Fazla alanım yok ve genelde hikayeli oyun oynamak için alan ayırıyorum. Yine de teşekkür ederim.
internette boyutunun 80 GB olarak yazıldığına bakmayın. Oyun Steam'de 40GB yer kaplayacak şeklinde gözüküyor. Eğer daha az yer kaplayan bir oyun isterseniz F1 2013'e bakabilirsiniz.
Ekran görüntüsü:
Ekran Görüntüsü (337).png

Steam'de alınmıyor yalnız. Başka alınabilecek yer var mı?
Evet belirtmeyi unutmuşum, F1 23 ve 22 dışındaki hiçbir oyun artık satılmıyor. İnternetten oyunun key'ini satın alabilirsiniz ki bu oldukça pahalı olacaktır veya crack sitelerinden indirebilirsiniz. Eğer bir arkadaşınızda oyun varsa ''Steam Aile Paylaşımı''nı açarak oynayabilirsiniz veya bir başkasının Steam hesabını satın alarak oynayabilirsiniz. Bunların dışında oyunu edinmek için hiçbir yol yok.

Evet belirtmeyi unutmuşum, F1 23 ve 22 dışındaki hiçbir oyun artık satılmıyor. İnternetten oyunun Key'ini satın alabilirsiniz ki bu oldukça pahalı olacaktır veya crack sitelerinden indirebilirsiniz. Eğer bir arkadaşınızda oyun varsa "Steam aile paylaşımı"nı açarak oynayabilirsiniz veya bir başkasının Steam hesabını satın alarak oynayabilirsiniz. Bunların dışında oyunu edinmek için hiçbir yol yok.

Senna 🥹

Geri
Yukarı