Klavye + Mause Önerisi

Abi 250 TL'ye de A4 Tech önermeyelim ya. Logitech G105 + G500 iyidir. Alternatif olarak Razer Deathadder V2 + Logitech G103 olabilir. Seçim sana bağlı. ^^ G103 arka aydınlatmasız onu belirteyim.

Klavye olarak 222 TL ' ye G510 Aldım, gayet rahat da, şu g500 ' ü önerenlerle bir konuşmak lazım !

Allahın belasını verdiği ilk mouse heralde. Lan bir mouse bu kadar kullanışsız olabilir mi yahu ? O başparmağım var ya, o başmarpağım ; oraya koydukları tırtıklı şeyden dolayı bana küstü. Neyse, şimdi biri çıkar çok iyi mouse felan der, konuyu uzatmayayım. Ki zaten bu zevk meselesi. Herneyse :

Arkadaşlar yeni konu açmadan konuyu hortlatayım :

VATAN COMPUTER - A4 TECH - F5 V-TRACK KABLOLU GAMER MOUSE - S
VATAN COMPUTER - A4 TECH - F3 S

fark nedir ? Hangisini önerirsiniz ? İkisindede makro var sonuçta :)

Bunlardan farklı birde bu var. Artısı - eksisi nedir ? :

http://www.vatanbilgisayar.com/Mous...-mouse---siyah/productdetails.aspx?I_ID=63737

Velakin daha iyi bir 100 tl azami bütçeli mouse öneriniz varsa açığım ( g300 olmasın )

Klavye olarak 222 TL ' ye G510 Aldım, gayet rahat da, şu g500 ' ü önerenlerle bir konuşmak lazım !

Allahın belasını verdiği ilk mouse heralde. Lan bir mouse bu kadar kullanışsız olabilir mi yahu ? O başparmağım var ya, o başmarpağım ; oraya koydukları tırtıklı şeyden dolayı bana küstü. Neyse, şimdi biri çıkar çok iyi mouse felan der, konuyu uzatmayayım. Ki zaten bu zevk meselesi. Herneyse :

Arkadaşlar yeni konu açmadan konuyu hortlatayım :

VATAN COMPUTER - A4 TECH - F5 V-TRACK KABLOLU GAMER MOUSE - S
VATAN COMPUTER - A4 TECH - F3 S

fark nedir ? Hangisini önerirsiniz ? İkisindede makro var sonuçta :)

Bunlardan farklı birde bu var. Artısı - eksisi nedir ? :

VATAN COMPUTER - A4 TECH - R4 V-TRACK KABLOSUZ GAMER MOUSE - S

Velakin daha iyi bir 100 tl azami bütçeli mouse öneriniz varsa açığım ( g300 olmasın )

Hayırlısı.

Bilader, beğenmediğin ürün için bizi suçlayamassın. Ne bu böyle tehdit eder gibi konuşmak lazım felan? Silah zoruyla mı aldırdık? Öneri yaptık almışsın işte.

" Ki zaten bu zevk meselesi " kısmı yeterince açıklayıcı değil mi Ömer hocam ? Konuyu uzatmadım zaten, kötü olduğunu belirttim sadece. Tehditkâr bir mesaj yazacak olsam buraya niye konu açayım ? Sizlerin amacını bildiğim için böyle birşeyi yapmadım / yapmamda. Lütfen daha dikkatli olun, demek istediğim o maksatlı değil.

Değiştirebilirsiniz fakat ürün her zaman? Geri iade etmiştsiniz sanırım. A4 Tech almayın yine de pişman olursunuz. TT eSports Black sizin mouse'unuz bu durumda... Kadifemsi yüzeyi var ve ele çok iyi oturuyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı