Klavye mi yoksa soğutucu mu?

oTToman16

Centipat
Arkadaşlar durum malum kışa giriyoruz M.2 SSD ihtiyacım vardı onu karşıladım şimdi kışa giriyoruz havalar soğuyacak. Şimdi hem işlemci soğutucu hem de klavye ihtiyacım var, klavyem değiştirmek istiyorum acaba işlemci soğutucu mu alayım yoksa klavye mi alayım? Klavye önerilerinizi de bekliyorum.
Not: Isıma ile ilgili bir problemin yok. Stok soğutucu CoD WZ de bile yeterli çok ısınmıyor. Kasa da 8 fan var sirkülasyonum iyi. Ama klavyemin Tab tuşu bozuldu oraya Windows tuşunu taktım :)
Güzel klavye ne alabilirim? Blue SW istemiyorum çok ses yapar diye. Red SW olabilir Max bütçe 350-400.
Aklımda tek klavye var şu anda.
Hydra r6.

Teşekkürker.

Veya böyle birşeyde yapabilirsiniz. GamePower Warlock Outemu Kırmızı Switch Mekanik Türkçe Klavye | Trendyol

Çünkü ileriye dönük istiyorum. Arctic'e sports Duo almak istiyorum. Klavye ile idare ediyorum şu anda. İkisi de acil ihtiyaç. O yüzden size danıştım. Kararsız kaldım.
Henüz ısınmıyorsa soğutucu almana gerek yok. Klavye al. Oc yapmaya ihtiyaç duyduğunda ise eğer soğutucun yetersiz geldiyse, soğutucu alırsın.

@oTToman16 BIOS üzerinde Core Boost diye bir ayar var. Yeterli soğutmayı alınca kendisi overclock yapıyor.

BIOS ASUS Prime B450M-K. Over clock rehper bulur isem vallahi yapabilirim.
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
Henüz ısınmıyorsa soğutucu almana gerek yok. Klavye al. OC yapmaya ihtiyaç duyduğunda ise eğer soğutucun yetersiz geldiyse, soğutucu alırsın.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Over clock da yapmak istiyorum ama. Cesaret edemiyorum. Voltaj ayarları vs. korkuyorum açıkçası zarar veririm diye. Elbet anlatan biri çıkacaktır. Denk gelir isem ona yaptır cam.
Snowman m200 alabilirsin soğutucu olarak iyi bir soğutucu bunun yanında 300 tl bandına klavye alırsın ikiside olur elinde keyfine bakarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı