Klavye mouse set önerisi

Baldi

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese merhaba. Başlıktaki gibi set arıyorum. Konuyu yazarken çıkan konulara baktım fakat benim istediğim kriterlerde öneri bulunmuyor.

6 yıldır Logitech M275 model kablosuz mouse ve klavye kullanıyorum. 6 yıl oldu, gerçekten sağlam bir marka. Klavyede hiçbir sorun yok. Farenin sol tıkı takılmaya başladı yavaş yavaş.

Öncelikle mouse için bütçem 150 TL en fazla. Önerdikleriniz arasında iyi bir mouse varsa sadece mouse alıp yoluma devam edeceğim. Ama hazır değiştirmişken mouse ve klavye set olursa fena olmaz diye düşündüm. Elinde sonunda klavyede gitmeye başlayacak. Bu set için ise bütçemi en fazla 250 TL'ye çıkarabilirim. Hatta bu set içerisinde kulaklık da dahil olursa 300 TL de ayırabilirim. Kendi baktığım emin olamadığım birkaç linki de aşağı bırakacağım, kullanmış veya kullanan biri varsa onlar hakkında da yorum yaparsa sevinirim.

1) Yakın bir arkadaşım klavyesinden memnun. Mouse çok iyi değil demişti, başka kullanan varsa yorumlarını söyleyebilir.
Rampage KM-RX9 Siyah Usb Gökkuşağı Zemin Aydınlatmalı Q Standart Oyuncu Klavye + Mouse Set Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
2)
Everest Pro Sleek Gaming Oyuncu Set 3'lü Fiyatları ve Özellikleri
3) Sadece mouse için bir arkadaşım önermişti fakat içime sinmedi görüntüden dolayı.
Everest Sgm-x7 Siyah Usb Oyuncu Mouse+pad Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
4) 3'lü set.
Rampage Km-404 Argentı Rainbow Aydınlatmalı Usb Gaming Combo Q Klavye + Kulaklık + Mouse + Mousepad Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
5) Kulaklığının iyi olmadığını söylüyorlar ama F/P olarak hoşuma gitti.
Rampage Everest Gx-8838 Gaming 3 Lü Klavye Mouse Kulaklık Set Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
6) Favori olarak 1. sıramda duruyor fakat yorum bulamadım internette pek ya da doğru yerlere bakmadım.
Rampage Km-424 Tafu Rainbow Aydınlatmalı Usb Gaming Combo Set (Klavye+ Kulaklık+ Mouse+ Pad) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Şimdiden çok teşekkürler, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı