Klavye tuşları takılı kalıyor

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Bilgisayarımı bir süre kullandıktan sonra bir tuş takılı kalıyor. Bazen space bazen enter bazen backspace. Şu ana kadar sadece bunlar takıldı. Sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Çünkü klavye takılı olsun olmasın sorun devam ediyor. Görev Yöneticisi'nden dosya gezginini yeniden başlatıyorum. Açık uygulamaları kapatıyorum. Ama bilgisayarı kapatana kadar düzelmiyor. Sanki bir şey tetikledikten sonra bu oluyor ama bir türlü çözemedim. Sorunu nasıl tespit edebilir ve çözebilirim?

Belirli süre kullandıktan sonra farklı tuşlar yapmaya başlar ise klavyenin iç kontrolcüsünde sorun olabilir. Normal kullanımda yaşadığınız bir sorun var mı? Programı silip kullandıktan sonra sorun olmuyor ise program sorunludur.

Belirli süre kullandıktan sonra farklı tuşlar yapmaya başlar ise klavyenin iç kontrolcüsünde sorun olabilir. Normal kullanımda yaşadığınız bir sorun var mı? Programı silip kullandıktan sonra sorun olmuyor ise program sorunludur.

Klavye takılı değilken de sorun devam ediyor diye belirttim yukarıda. Yazılımı şimdi. Birazdan yine olur diye düşünüyorum ama bakalım.

Klavye takılı değilken de sorun devam ediyor diye belirttim yukarıda. Yazılımı şimdi. Birazdan yine olur diye düşünüyorum ama bakalım.

Pardon, yazı uzun olduğu için kaçırmışım. Farklı klavye deneme şansınız yok ise yazı ayarlarına bakın, orada bazı ayarlar vardı hatırlamıyorum tam olarak.

Ah ah. Böyle forumun gözünü seveyim. 0 yardım. İhtiyacım olan hiçbir konuya mı kimse bir bakmaz. :D
...

Geri
Yukarı