Çözüldü Klavye tuşları yanlış yazıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Can_Sahin

Decapat
Merhaba ASUS’un ROG claymore Core modelini kullanıyorum yaklaşık 4 ay oldu alalı fakat bilgisayarı bugün açtığımda tuşların yanlış basmaya başladığını fark ettim mesela space e basıyorum o yu algılıyor sonra kafasına göre bir şeyler yazıyor bu konuda ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba ASUS’un ROG claymore Core modelini kullanıyorum yaklaşık 4 ay oldu alalı fakat bilgisayarı bugün açtığımda tuşların yanlış basmaya başladığını fark ettim mesela space e basıyorum o yu algılıyor sonra kafasına göre bir şeyler yazıyor bu konuda ne yapabilirim?

Asus'un yazılımını indirip makro atayarak düzeltebilirsiniz.

Asus'un yazılımını indirip makro atayarak düzeltebilirsiniz.

Çözüm
Nasıl yapabilirim yardım edersen çok sevinirim
Aslında sorun makrodan kaynaklı olmayanilir de. Ama sen yine de asusun asus rog macrokey adlı uygulamasını indir. Belki sen de benim gibi yanlışlıkla makro atamış olabilirsin.
Sorun makroda degilse nedir bilmiyorum ama

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı