Klavye ve fare kullanınca rahatsız olmak

Başlıktan da anlayabileceğiniz üzere klavye ve fare kullanınca rahatsız oluyorum, bilgisayarı oyun amaçlı kullandığım için bu sorun en çok oyunlarda baş gösteriyor. Klavye ve farenin yerini değiştirmeler mi dersin, monitörün yerini değiştirmeler mi dersin, bir de bunlar yetmezmiş gibi sürekli oturduğum sandalyenin yerini ve kollarımın pozisyonunu değiştiriyorum. Haliyle oyundan bir şey anlamıyorum, kollarım ağrıyor. En çok da fareyi tuttuğum kol yani sağ kol ağrıyor, yaklaşık 3 ay önce lenfoma kanserini yendim. Acaba bununla bir ilgisi var mıdır? 1 hafta bilgisayardan uzak durma kararı aldım ki öyle saatlerce bilgisayarda oyun oynayan biri değilim, sorunum çözülmezse gamepad ile oyun oynayacağım artık. Görüşleriniz neler?
Geçmiş Olsun

Son düzenleme:
Şimdi duyar kasmak gibi olmasın ama rahatsızlığıma da mı yazık kafana diyeceksin?
Evet. 10 senedir bel hastalığım olmasına rağmen hep ayni şekilde oturdum ve kendime rahat yer açmaya çalıştım belki pskilojik olabilir rahatsızlığınız veya eklem ağrısı çekiyorsunuzdur.
Şimdi duyar kasmak gibi olmasın ama rahatsızlığıma da mı yazık kafana diyeceksin?
Bu arada geçmiş olsun diyeyim Lenfoma kanseri benim aile üyelerimi çok zorlamıştı.

Son düzenleme:
Kolçak, koltukların yanında bulunan dirsek ve bilek arasında kalan kısmı koyduğunuz bölüm. Dirseği masaya göre yüksekten dayarsanız, otomatikmen bileğiniz mouse kavraması için, masadan uzaklaşacak.

Geri
Yukarı