Klavye ve Mouse Gecikmesi Arasındaki Tutarsızlık

emreb34

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar sırf klavyemin tepkime süresinden dolayı geçtiğimiz haftalarda Gigabyte K83'ün mekanik klavyesini satın aldım. Uzun süredir de Fortnite oynuyorum, sorunumu size şöyle açıklayayım. Fortnite'ı bilmeyenler için 4 tane yapı tipi var merdiven zemin duvar ve çatı. Bunların her birini bir tuşa atıyosunuz ve o tuşa basıp yapıyı elinize aldıktan sonra mouse'un sol clickyle nereye isterseniz o yapıyı oraya yerleştiriyorsunuz. Yaşadığım problem klavyede tek yapıyı ya da 2 yapıyı çok seri yerleştirmeye kalktığımda o hızı yaşayamıyorum, fakat mouse'da öyle değil. Makro tuşlarıyla bunu yapmaya kalktığımda inanılmaz bir hızla o yapıları yerleştiriyor. Garip olanda klavyede aslında bir gecikme olmaması, tuşlara bastığım an tepki göstermesi ama oyunda böyle bir tutarsızlık var. Sorunun kaynağı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim Masası>Erişim Kolaylığı>Erişim Kolaylığı Merkezi>Klavye Kullanımını Kolaylaştır>Filtre Tuşlarını Ayarla>Bilgisayar Tuş Vuruşunu 0.5 e çekin>En üstte Filtre Tuşlarını Etkinleştiri kapatın ve uygula tamam yapın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı