Klavyede bazı tuşlar çalışmıyor

Zephrion

Centipat
Daha fazla  
Resimde gördüğünüz siyah tuşların hiçbiri basmıyor. Sebebi ne olabilir?

Adsız.png

Hayır olmadı. Akşam çalışıyordu sabah gitti. Önceden de bazı tuşları basmıyordu babam birkaç şey yapıp düzeltmişti ama şimdi normalde çalışan bazı tuşlar da basmıyor.

Genelde sıvı teması olduğunda bu sorun olur ama en temiz çözüm klavye değişi midir?
Notebook un marka modeli nedir?

Genelde sıvı teması olduğunda bu sorun olur ama en temiz çözüm klavye değişi midir?
Notebook un marka modeli nedir?
Notebook değil hocam PC fiziksel klavye. Şöyle bir şey var, başka bir klavye düzgünce çalışıyor. Demek ki sorun klavyede fakat ne olabilir onu çözemedim. Yazılım güncellemelerini kontrol ettim yok. Peki klavyenin yazılımını resetleme gibi bir özellik var mıdır? Sıfırlamak çözebilir eğer mümkünse.

Notebook değil hocam PC fiziksel klavye. Şöyle bir şey var, başka bir klavye düzgünce çalışıyor. Demek ki sorun klavyede fakat ne olabilir onu çözemedim. Yazılım güncellemelerini kontrol ettim yok. Peki klavyenin yazılımını resetleme gibi bir özellik var mıdır? Sıfırlamak çözebilir eğer mümkünse.

Yukarıdaki görsel notebook klavyesi o yüzden notebooktur diye düşündüm.
O zaman teknik işlerden anlıyorsan söküp içini temizle ya da bir tane al hocam klavyeler çok pahalı değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı