Çözüldü Klavyede Tuşlar Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sonshitsu

Hectopat
Arkadaşlar klavyem sayılara basınca şekiller çıkıyordu o bir şekilde düzeldi ama şu anda ise klavyemin "sol Shift" "Z" "X" "v" kısacası bu tuşların olduğu sıra (yatay) çalışmıyor şu an başka bir klavyeden yazıyor ama dediğim gibi o sayılara basınca şekiller çıkması olayında bu sıra yazıyordu. Kafayı yemek üzereyim.

Ve tekrardan aynı hata oldu capslok tam tersi çalışıyor 12345 basınca!'#% falan filan çıkıyor. Hiçbir şey yapamıyorum şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam ben bakınca Shift'e basılı tutarak ve alt grye basılı tutarak o harfleri yazdığımda o tarz şekiller oluşuyor. Virüs indirmiş olabilirsiniz ya da klavyeniz bozuk olabilir ya da Windows'la ilgili olabilir. Klavye ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Şu anda kendiliğinden düzeldi hocam hala bir fikrim yok. Virüs olacağını sanmıyorum, bakalım ne olacak ilerleyen zamanlarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…