Klavyede tuşlar farklı algılanıyor

Çaydan Adam

Femtopat
Daha fazla  
A tuşuna basıyorum Tab tuşu gibi çalışıyor, uygulama vs seçiyor y tuşuna basıyorum o da aynı şeyi yapıyor. Bir de Alt Tab yapmaya çalışıyorum olmuyor. Ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin klavyen ölmüş abicim, senin klavye nanay, unut o klavyeyi sen.
Neyse klavye eski tip membran klavye ise içini açıp kuru bezle temizliğini yaptığında düzelme ihtimali var. Benim eski klavye düzeliyordu temizleyince, enteresan şekilde. Çok bir parçası yok, bir tane devre kartı bir de tuş hareketlerinin iletildiği üzerinde hatlar olan plastik benzeri bir levha var. Onları dikkatli şekilde temizle. Mekanik klavyeyse bir şey diyemem.

Senin klavyen ölmüş abicim, senin klavye nanay, unut o klavyeyi sen.
Neyse klavye eski tip membran klavye ise içini açıp kuru bezle temizliğini yaptığında düzelme ihtimali var. Benim eski klavye düzeliyordu temizleyince, enteresan şekilde. Çok bir parçası yok, bir tane devre kartı bir de tuş hareketlerinin iletildiği üzerinde hatlar olan plastik benzeri bir levha var. Onları dikkatli şekilde temizle. Mekanik klavyeyse bir şey diyemem.

Klavyem Rampage rapido Plus düzeldi bu arada, zaten daha önce 2 kerede olmuştu böyle bir anda oluyor bir anda gidiyor ama ilk defa bu kadar uzun sürdü alalı 2 yıl oldu bir de.

Sıvı teması var mı ? Bir şey falan döktüysen ondan olabilir.
Yok sıvı teması olmadı zaten düzeldi

Geri
Yukarı