Klavyede W tuşu çalışmıyor

rohan_c62

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün Valorant oynarken bir anda ileri gidememeye başladım, ping ile alakalı falandır diye düşündüm ve zaten birkaç saniye sonra normale döndü. Fakat gün ilerledikçe bu daha çok olmaya başladı ve geldiğim noktada neredeyse hiç çalışmıyor.

Neden olabilir?
HP marka laptop kullanıyorum ve daha önce hiç klavyeyle ilgili bir sorun olmadı bilgisayarcıya mı göndermem lazım?

Merhaba arkadaşlar. Bugün Valorant oynarken bir anda ileri gidememeye başladım, ping ile alakalı falandır diye düşündüm ve zaten birkaç saniye sonra normale döndü. Fakat gün ilerledikçe bu daha çok olmaya başladı ve geldiğim noktada neredeyse hiç çalışmıyor.

Neden olabilir?
HP marka laptop kullanıyorum ve daha önce hiç klavyeyle ilgili bir sorun olmadı bilgisayarcıya mı göndermem lazım?

Aynı sorun bende de mevcut. W, S, X, 2 tuşları her geçen gün çalışmasında zorluk yarattı. Şimdilerde çok çok nadir çalışıyor. HP Pavilion kullanıyorum.Tuş ömrü ile alakalı sanırım.

Neden olabilir?
Evet en kötü ihtimali düşünürsek sorun klavyededir, bende de bir aralar internette gezinirken forumlara cevap yazarken falan "a" tuşu çalışmamaya başlamıştı, çok şükür ki en fazla 1-2 gün oldu. Ben sorunun klavyede olup olmadığını anlamak için 4-5 tane oyuna girip denemiştim, sizin sorununuz da sadece valorant'a ait olabilir mi acaba? Çok saçma bir fikir ama

Neden olabilir?
Islak elle falan dokunduysanız olur. Aynı durumu yaşadım, o çalışmayan tuşlar gittikçe artabilir bende öyle olmuştu.

Aynı sorun bende de mevcut. W, S, X, 2 tuşları her geçen gün çalışmasında zorluk yarattı. Şimdilerde çok çok nadir çalışıyor. HP Pavilion kullanıyorum.Tuş ömrü ile alakalı sanırım.
Laptop olduğu için klavye mekanik değil sanırım ama tuşları değişemez miyiz? Zaten yeni laptop almayı düşünüyordum ama W tuşunun gitmesi kötü oldu.

Geri
Yukarı