Klavyede Windows tuşu nasıl kapatılabilir?

Ney düşündürücü? 😄 @canysf HyperX Alloy FPS Pro'da var bazı modellerde de bulunuyor bu özellik bilinmiyor olabiliyor bazen.

Eki Görüntüle 1956643

Yani ben olsa bileceğini var saydım. Ayrıca yazılımı olmayan tak kullan klavye de olabilir. Bu etkenleri düşündüm. Beğendim diyeceğim bir yorum değildi, Çözüm olabilecek bir yorum fakat. Bundan dolayı bastım. Ha başkası açıklamaz ha. "SANA NE" cevabı alırsın. Kimin ne düşündüğünü bu kadar merak ediyorsan beğenenlere de niye beğendin deyip tag atmalısın.

Gereksiz gergin ve saldırgansınız.

"Hadi ya öyle miymiş, kaç yıldır kullanıyordum bilmiyordum böyle adlandırılıp ÇOĞU OYUNCU KLAVYESİNDE olduğunu. Teşekkürler 🤣" gibi.

Değişik. Forumun özelliğini kullandım diye sorgulandım. Sorsak düşünce özgürlüğü dersin, düşündürücü emojisi atınca ama duramamışsın. :D

Yani ben olsa bileceğini var saydım. Ayrıca yazılımı olmayan tak kullan klavye de olabilir. Bu etkenleri düşündüm. Beğendim diyeceğim bir yorum değildi, Çözüm olabilecek bir yorum fakat. Bundan dolayı bastım. Ha başkası açıklamaz ha. "SANA NE" cevabı alırsın. Kimin ne düşündüğünü bu kadar merak ediyorsan beğenenlere de niye beğendin deyip tag atmalısın.

Gereksiz gergin ve saldırgansınız. Değişik. Forumun özelliğini kullandım diye sorgulandım. Sorsak düşünce özgürlüğü dersin, düşündürücü emojisi atınca ama duramamışsın. :D
Estağfurullah ne gerginliği takılıyorum sadece, olabilir bilinmiyor ya da farklı bir şekilde anlaşılmış olabilir diye tarafınıza ilettim soruyu. Ön yargılarınızı bana kullanmanıza gerek yok. Hele konuyu çok farklı noktalara çekip, şahsımı yorumlamanıza hiç gerek yok. Kime de neyi sorup sormayacağım bana kalmış sonuç olarak ilk cümlem içerisinde belirtiğim gibi bir durum oluştu sanıp sordum.

Mustafa adlı arkadaşa ise kendi verdiği cevap şekilde ilettim cevabını, kendi anlar zaten neden olduğunu sizinle alakası bir durum değil o yüzden sizinle alakalı olan kısımla muhattap olmanız aramızdaki iletişimi çözmeye daha odaklı olur diye düşünüyorum "bence".

İyi günler, ön yargılarınızdan kurtulmanız dileğiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı