Klavyede yazılan şeyi gösteren program

Arkadaşlar bu keylogger sizce güvenli mi? Deneme sürümü şu an yani büyük ihtimalle yasal herhalde.
@Recep Baltaş Hocam bir baksan.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    317,2 KB · Görüntüleme: 329
Son düzenleme:
Award local olarak çalışmakta. Yani kendi bilgisayarındaki logları mail olarak göndermekte. Benim bahsettiğim local (family, home) olmayan keyloggerlar, onlarda oluşturduğun servarlar uzaktaki bir kişinin bilgilerini almak amaçlı sana log gönderir, bunlar kendi bilgisayarın için.

Arkadaşlar ben sadece kardeşimin bilgisayarda ne işler çevirdiğini öğrenmek istediğimden sordum, siz hemen özel hayata intikama bağladınız. :)
Onu bunun gibi uygulamalarla da yapabilirsin. Bitdefender Ebeveyn Kontrolü

Award local olarak çalışmakta. Yani kendi bilgisayarındaki logları mail olarak göndermekte. Benim bahsettiğim local (family, home) olmayan keyloggerlar, onlarda oluşturduğun servarlar uzaktaki bir kişinin bilgilerini almak amaçlı sana log gönderir, bunlar kendi bilgisayarın için.

Onu bunun gibi uygulamalarla da yapabilirsin. Bitdefender Ebeveyn Kontrolü
Hocam benim amacım kendi haline bıraktığımda ne yaptığını görmek, Facebook şifresini öğrenmek.

Sadece yazılımsal keyloggerlar yok birde donanımsal keylogger var klavyenin ucuna takıyorsun ve iş bitiyor en baba antivirüs programları bile ne olduğunu anlayamaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı