Klavyem bozuldu

İçinde kontrolcü barındıran ileri düzey bir klavye ise kısa devre olmuştur. Zaten 12 saat kuruması için yeterli bir süre değil en az 3 gün beklemesi gerekirdi.

İçinde kontrolcü barındıran ileri düzey bir klavye ise kısa devre olmuştur. Zaten 12 saat kuruması için yeterli bir süre değil en az 3 gün beklemesi gerekirdi.
Biraz abartı geldi bana 3 gün hatta 12 saat bile abartı. Tuşlar yıkanmış, havluya sarıp kurularsan 10 dakikani bile almıyor :D Tabii bu dediğim dikkatle olacak, arada kalan sular varsa da içini de kolayca pamukla silersin.

Fön makinesini yakınlaştırmadınız ve sıcakta kullanmadınız umarım :D
Havluyla etraflarını sardım. Sıcakta kullandım :s Ama tuşları. Klavyede sadece üstündeki pislikleri aldım.
Üstüne sizin de soğuk su ile yıkanmanız en doğrusu maalesef geçmiş olsun.
Sıcak su ile yaptım hocam :s
Yok hocam 50 TL'lik A101 klavyesi.

Sıcak su, sıcak fön geçmiş olsun. Zaten ucuz klavyeymiş tuşları kaliteli olmadığından normal bu durum.
Aynı müdahaleyi daha öncede yapmıştım. Hatta 2 saat falan beklemiştim. Sorun olmamıştı.

Klavyem için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dün öğlen saatlerinde tuşlarını yıkadım. 12 saat sonra kurumuştur diyerek takmaya başladım. Kurumamış. Klavyem için bu dünyada yer yok artık. Yarın gömmeye gideceğim. Hayata döndürmenin bir yolu var mı?
Not: Kendi kendine düzeldi. Anlık olarak kullanıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı